Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik itt gyk-en irjak, hogy...

Akik itt gyk-en irjak, hogy 9.dpon pozit tesztelnek, azok tuti biztosra tudjak h 9.dpon vannak?

Figyelt kérdés

Csak mert ugyebar elvileg akkor meg hcgt se termel (tankonyvszerint) a szervezet, hat akkor, hogy lesz pozi a teszt?

Minden no mas. Ertem. Megmielott..

Ezert kerdezem direkt igy, hogy akik igy teszteltek pozit boven nem vart elott, azok hinnan tudtak, hogy halal pontosan hanyadik dpon vannak?

Pl homerozos lh tesztelosoket tudom. Az hozzavetolegesen belovi.

Nem vitaindito, csak erdekessegkepp :)


2020. jún. 2. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pont ma gondolkodtam ezen én is. Elvileg a hcg a vizeletben a beágyazodás vége után 3 nappal mutatható ki. Vérből akár fogamzás után 8 nappal is. Számomra is talány. Nekem a legelső fotózhatatlanul halvány tesztjeim a 12.dpon születtek. Vagy ennyire lassan termelődik nálam...nem tudom.
2020. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akik úgy próbálkoznak,hogy 2 naponta együtt vannak ott lehet elszámolás és előbb volt az ovuláció.

De olvastam már olyat is hogy korán lett pozitív a teszt és csak 1-2szer voltak együtt ovukor...szóval ezen én is gondolkodtam már de szerintem az lehet amit elsőnek írtam,elszámolták az ovut.

2020. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na akkor nem csak az en fejemben kerdes ez :) nekem is kb 13.dpo lehetett, de olyan halvany voltkidobtam.. ra 1 hetre meg mindig nem jott meg ezert csinaltam ujat ami egyertelmu volt. Nekem osszevissza jott meg, igy csak tippeltem h kb 13.dpon lehetek. Na de tippreen pl nem irnam ki kerdesnek. Es nem tudom elkepzelni, hogy mindenki honerozik itt, aki kiirja h 9.dpon halvanypozi 🙂

Esku nem rosszindulatbol irom..

2020. jún. 2. 13:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem pl teljesen elkeserített, hogy nekem negativ a 9.dpon, aztan kiderült, hogy csak korán teszteltem, felbátorodva azon, h másnak már mutatta.
2020. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Én a fejem teszem rá, hogy az náluk nem 9.dpo.... nekem a 11.dpo-n már fotózható volt, de baromi halvány pozik voltak. 10.dpo-n poénra lőttem el az utolsó 10-es tesztem és reggel félkómásan, mintha lett volna valami, de aztán elkönyveltem negatívnak másnap meg furán émelyegtem, gyakorlatilag egész nap és akkor már pozi lett a teszt. De 9. dpo-n kizárt. Max ráhalucinálták, meg a reagenst látták, egyszerűen biológiai képtelenség. Az más tészta, ha 2 napra rá tényleg pozit tesztel, lehet azért mondják, hogy nekik már 9.dpo-n is az lett. Pedig nem! 10.dpo-n már nagyobb az esély, ugye minden nappal nagyobb az esély egy extra halványka tesztre.


Bár egyébként nagyon nem értem, hogy mivel jobb majdnem egy héttel hamarabb tesztelni, mint kivárni a nem várt napját... Semmivel sem jobb 2 nappal régebb óta tudni, hogy terhes valaki vagy sem :D


Oké én is korán teszteltem, de baromi erős tünetem volt. És bevallom nem várt napjáig egy tesztem sem lett erősebb így ugyan úgy izgultam addig. Utólag belegondolva, két nappal nem várt előtt már nem butaság tesztelni, de korábban? És ez mostanában lett nagy divat... aztán jönnek a becsapott a teszt, meg szar a teszt dumával.... pedig a mai tesztek sajnos a kémiait is kimutatják. Nem viccből írják sokan, hogy a mensi elmaradás az első terhes tünet. Mert lényegében az a biztosíték rá, hogy igen megtapadt.


Kár ezen filózni, a mai fiatal nőknek kellene egy kis türelmet tanulni... Mert lassan már szex után lövik a tesztet, meg ilyenek a másik ami számomra érthetetlen, hogy sokan hiszik, hogy mensi és negatív teszt ellenére terhesek... Könyörgöm, mensi után nem babára gondolok... ez valami új divat... és az ilyenek lesznek anyukák... nem csoda, hogy olyanok a mai tinik amilyenek. Nem vagyok öreg, 30 vagyok, de letaglózó a mai 20-on évesek gondolkodása. Se az iskolában nincs normális felvilágosítás, sem a szülők nem magyarázzák el a dolgokat. Borzalom. És kötve hiszem, hogy minden ilyen sületlen kérdés trollkodás.


Csodálom, hogy még nem haltunk ki... jah igen szexelni mindenki tud a többi már nem számít :D

2020. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is érdekes a kérdés. Én biztosra tudtam mind 3 terhességemnél az ovut, és a 10 dpon lett először iszonyatosan halvány a legérzékenyebb terhes teszt. A 11. Dpon pedig már látható, de még mindig nagyon halvány volt.
2020. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én se hittem eddig. Én korán teszteltem. Ovu biztos peteeres követés volt febr 20an csütörtök a doki repedt tűszot látott aznap és másnap voltunk együtt. Rá 1 hétre halvány pozi azaz 7-8 dpo tény és való h utána halványabb lett és kedden lett egyértelműen pozitív.. De már 7-8dpon látható volt!!
2020. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szimplán lassabban termelődik a hcg...
2020. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha repedt tüszőt látott, akkor 1-2 nappal előtte volt ovud.
2020. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én onnantól számoltam hogy pozitív lett az ovuteszt. 10.dpo-n már szépen látszott a csík. 12-en már erősebb, mint a controll. Nem hinném hogy előbb volt ovum, hisz előtte végig negatívak voltak a tesztek.
2020. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!