Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Huggies pelust használnak...

Akik Huggies pelust használnak segitenének?

Figyelt kérdés

Nem vettem még ilyen pelust,mert elég drágának találtam,de a Dm-ben akciós lesz,mivel sok jót hallottam róla úgy gondoltam kipróbálnánk...

Itt jönnek a kérdések:

Hány darab van a 4+-os Premium csomagban?

Aki ezt a méretet veszi annak mekkora a babája? Az én lányom 93 cm és 12 kiló,jó lenne neki?


2011. máj. 14. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
12 kilós lányomra 5-öset vettünk
2011. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jól gondold meg hogy veszel e!Igaz hogy akciós, de szerintem nagyon is rossz!!

Ha húsosabb a baba combija, vágja oldalt, mert szutyok a combnál a kialakítása!Mint itt a képen is látszik a pépőzár egy külön gumírozáson van, ami hátúlról jön előre!Na az vág be a combosabb babáknál, és nem olyan nedvszívó mint állítják!De ez az én tapasztalatom!

Én pampers sleep end playt használunk, megvagyok elégedve vele, és jóval olcsóbb mint a többi!Még a tescosnál is! 2000 a tescoban!

huggies:

[link]


pampers:

[link]

2011. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be a Huggies.Ráadásul vastagnak is tartom és jön a meleg idő.Soha egy pelenkánál sem volt balesetünk,de a huggiesnél többször.
2011. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is lebeszélnélek a Huggiesról, nekünk állandóan átnedvesedett és a narancs-barna minta megfogta a fehér bodykat elől. El sem használtam, ott áll a fél zacskó.
2011. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, én pont a kialakítását szerettem benne, mert jó stabilan rá lehet adni a babára, van egy tartása a pelenkának. De nekünk is fogott a festéke, ez tényleg idegesítő, ezért is szoktunk le róla.
2011. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja, és 11,5 kg-os, hosszú fiamra 5-ös méretet használtunk.
2011. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én sem szerettem a Huggies!Olyan hülye a szabása.Nekünk a Pampers vált be!!!
2011. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én liberot,pamperst,és huggiest használok.Tegnap épp a huggiest vettem,én meg vagyok vele elégedve,sosem fogott a festék,kibirt egy éjszakát is.Kb 2 alkalommal folyt ki a pisi,de akkor a 3-ast vettem,és arra fogtam.Most 4es van,ami 10kg-tól való,a lányom 9.7kg körül van,viszont kis husis a combja.Szerintem próbáld ki.
2011. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és 64 db van egy csomagban.
2011. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is vettem most huggist,mert csak 3000 ft volt a dm-ben,igy 25%-os kedv.-vel vettem,mert megérte,de megbántam.nekem kisfiam van,és elég pisis.sokszor átátzik.igaz h a dereka gumis(prémiumot vettem-micimackós),de nem vált be akkor sem.a pampers sem jó,azzal is folyton átáztunk ha 2 óránként nem cseréltem,akkor inkább már a dm-es sajátmárkás.az bír többet.ja és a kisfiam is 12 kg,de már egy pár hónapja csak 5-öst veszek,mert a 4-es kicsi,hiába van 18-20 kg-ig.
2011. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!