Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előbb jött meg mint számította...

Előbb jött meg mint számítottam rá, viszont a hőm még mindig nem esett vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés de vérzés jelentkezett ma, viszont a hőm még mindig magas.

Ilyenkor nem kellene lejjebb esnie vagy ez nem törvényszerű?

Nem reggel mértem az igaz, nem is szoktam hőmérőzni, csak úgy éreztem hogy meleg vagyok, ezért megmértem.



2020. jún. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mérted eddig, akkor a hőmérésre nem lehet alapozni. Alapjáraton van, akinek csak mensi ideje alatt esik le. Azoknak pl arra nem is jó, hogy megállapítságk egy lehetséges terhesség esélyét.


Mivel megjött így nem vagy terhes. Az sem törvényszerű, hogy első nap elöntsön a vér. A hőmérésnek meg csak úgy van értelme, ha minden ébredéskor minimális mozgással, tehát kb míg elveszed a párnád mellől a lázmérőt van csak értelme.


Szóval lényegében a testhőd ilyen téren semmit nem számít.


Azért sok sikert a következő ciklusban!

2020. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen...azt hiszem le kell mondjak erről a hónapról is...:(
2020. jún. 3. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!