Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztünk olyan, akinek a...

Van köztünk olyan, akinek a kutyája hamarabb megérezte a baba jelenlétét, minthogy tudtatok róla?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szokatlan bújásra, óvatosságra

2020. jún. 5. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A kutyánk folyamatosan a pocakom mellett aludt vagy ha háton feküdtem akkor konkrétan a hasamon már azelőtt is, hogy teszteltünk volna a férjemmel. Előtte ez nem volt rá jellemző, inkább a lábunknál vagy az ágy mellett a fekhelyében aludt. Utána jöttünk rá, hogy ő valószínűleg már megérezhette, hogy valami van. Mióta megszületett rajong a babáért, elválaszthatatlanok.
2020. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh ez nagyon aranyos 🤗🤗
2020. jún. 5. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
A kutyánk nem sok figyelmet fordított a menyünkre, és ez viszonos volt. Maga az ISTEN, a fiam volt a kutyánk számára. Egyik napról a másikra ez megváltozott. Ha jöttek, és ez szinte napi rendszeresség volt, a kutya rettenet bújós lett a menyünk iránt. Állandóan a közelében akart lenni, nagyon szelíden, de bújt hozzá, főleg a hasához. Ekkor még senki nem tudta, hogy várandós, még a menyem maga sem. Ebben az időben a fiúnkkal nem igen foglalkozott. Csak utólag raktuk össze az egész történetet. Mióta megszületett az unokánk, ő lett az elsődleges, imádják egymást.
2020. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon aranyos 😊😊 azok az ösztönök 🤗
2020. jún. 5. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést 3 hete én is feltehettem volna 😇😇😇 Van egy szálkás tacsink, egyik este ( 7. Dpo-n) odakúszott a labam kozé az ágyon, és oda tette a fejét a hasamra! SOHA nem csinált még ilyet, én már akkor tudtam, ez nem lehet veletlen! 5 nappal később pozitívat teszteltem 😇
2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az en kutyáim tök hülyék. 9 hónapos terhesen is simán a pocakomra ugrottak bármikor. Abszolút nem látszott rajtuk, hogy bármi leesett volna nekik. Kiveve az álluk, mikor hazavittük a gyereket.
2020. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os,hat akkor ők kicsit fázis késésben voltak 😄😄
2020. jún. 5. 18:19
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös, gratulálok! 🤗🤗
2020. jún. 5. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A tacsim csinál olyat amióta terhes vagyok,hogy folyamat bújik a lábam közé és szagol befele.. :D nem győzöm elhajtani meg nyakonvágni. Hallottam olyat,hogy ilyenkor más az ember "szaga" ott lent,talán azt érzi. Egyebet nem tapasztaltam.
2020. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat 😄 párom kiskutyaja mostanság alig várja, hogy reggel bebujhasson hozzám, amit korábban nem csinált, illetve inkább hozzám bújik mint a páromhoz :D lehet akkor ő már tud valamit 😊
2020. jún. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!