Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak nekem van olyan érzésem,...

Csak nekem van olyan érzésem, hogy néhány ember csak okoskodni, megalázni és gúnyolódni jár ide, ahelyett hogy segítene?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban kiírtam majdnem 2 teljesen ugyanolyan kérdést, és ezt kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nagyon rosszul esett, én csak véleményekre voltam kíváncsi.De látom nem csak én jártam így, ma olvastam egy kérdést, szegény kérdező itt is megkapta a magáét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ide segítségért jönnek az emberek, nem kioktatásért és lehurrogásért. Miért nem lehet a kérdésre válaszolni, ahelyett hogy bántjuk a másikat? Vagy ha valakinek nem tetszik a kérdés, az ne válaszoljon!!!


2010. júl. 31. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Valóban van ilyen is, de itt nem nagyon látom a gyalázkodást, bár tény, hogy sokszor nem a kérdésekre válaszolunk/válaszolnak, én csak ritkán térek ki a hitemből.


1. Amikor valaki kiírja a kérdést, a program, a gyengébbek kedvéért(!!!!!) kiírja a hasonlókat. Ugyanis az is az oldal szabályzata, hogy olyat ha lehet NE kérdezz, mint ami volt már. Ezt sokan nem teszik meg, pedig csak el kellene olvasni a válaszokat.


2. Elég butácska volt az első két kérdés, bocs, ez az én véleményem. Egyébként én is hozzászóltam, jó tanácsot adtam és jókívánságot írtam a fiúval kapcsolatban....

2010. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kiírja a program a kérdést, ge a gyengébbek kedvéért (!!!) elmondom mégegyszer: azért írtam ki többször, mert minél több véleményre voltam kíváncsi, és nem telt még el 24 óra a két kérdés között, hogy az elsőt kiemelhessem. Egyébként ez nem volt butácska kérdés... tudod mi a butácska kérdés? Pl. az hogy terhes lehetek-e ha lenyelem, meg ilyen ökörségek.
2010. júl. 31. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Elolvastam a kérdéseidet, először erre válaszolnék: szerintem így nem eshetsz teherbe, mert a hüvelyben kell az utolsó lökés, hogy a kiskatonák könnyebben feljussanak magyarán szólva, azért nem olyan erősek :)) Szóval szerintem így elég kicsi az esélye.


Másrészt kötekedni azt nagyon tudnak az emberek és mindig találsz olyat aki jobban tudja és csak neki van igaza. Én jártam már úgy, hogy kiírtam egy kérdést és egyszerűen le lettem hülyézve hogy ilyet nem tudok?? Nem álltam le vitázni, elkönyveltem hogy nagy marha aztán kész. Egyébként én egy 25 éves anyuka és feleség :))) / tudod nem a pasim, a férjem/ vagyok és egy 16 hónapos kislány anyukája :))

2010. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 eszo ***** válasza:
50%
én ehhez nem is szólok hozzá inkább..de a 3. kérdésed az nagyon elgondolkodtató!!?? pf! :-)))))))
2010. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hurrogtak le szerintem. Csak elég érdekes volt az egész szitu, nem volt mindenkinek tiszta, azért kérdezgettek vissza. Egyébként én is kicsit butuskának tartom a kérdést.Szivesen válaszolok, próbálok segíteni a kérdezőknek, vagy elmondani tapasztalatokat, de van hogy visszakérdezek én is, főleg az ilyen jellegű kérdéseknél, és nem kötekedni akarok vele. Alapból nem sok értelmét látom az ilyesfajta esélylatolgatásnak. Lehet, hogy terhes lettél, lehet hogy nem, erre sokmindent nem lehet mondani. Az még ok, hogy egyszer megkérdezed, na de 2-szer? Ha nem kaptál elég választ először, akkor emeld ki a kérdésed, szerintem ki lehet várni azt a 36 órát, mostmár úgy is megtörtént dolgoról van szó.

Ha már így írok, megjegyzem azt is, hogy azért is tartom nagyon butának a szituációt, mert egy pár vagy akar gyereket, és akkor védekezik, vagy nem, és akkor nem kell kivenni. Vagy elismerem vannak ezek a köztes helyzetek, ami nálatok is fennáll, hogy nem baj ha..Viszont nálatok az volt, hogy egy nap kétszer is a hüvelyed felé élvezett, pont mikor peteérésed van. Ez olyan, mint hogy védekezünk azért, de minen esélyt megadunk, hogy szarul csináljuk, és legyen belőle baba.Mintha direkt lyukas gumit húznátok fel peteérésedkor..

TÉNYLEG nem megbántani akarlak, de én ezt így látom.

2010. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A harmadik kérdést nem én írtam ki!!!
2010. júl. 31. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem értem hogy nem lehet lekopni egy témáról?most olvasom először hogy min vitáztok és min sértődtél meg,már napok óta ezzel foglalkozol hogy mit mondtak a kérdésedre?ha nem tetszik ne olvasd el a választ vagy ne tégy fel ilyen buta kérdést főleg azok után hogy még gyereked is van,vagy azt hogy sikerült összehoznod?Szerintem az a bajod hogy szinte senki nem ért egyet veled,nem vagyunk egyformák...Lapoz gyorsan és kapd el a férjedet és vezesd le rajta a feszültségedet!
2010. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha már a gyengébbek kedvénél tartunk, az első kérdésed, 07.28. 23:54, a második 07:30 11:34. Tehát több mint 24 óra eltelt közöttük, sőt, majdnem a kiemeléshez szükséges 36 is, mindössze 20 percet kellett volna még várnod..Csak kicsit utána kellett volna nézned, de gondolom eszedbe sem jutott, egyszrűbb volt újra kiírni. Azért sem értem, hogyha ennyire lazán veszitek a védekezést, akkor utána mért görcsölsz ennyire a témán? Tény, hogy sok "értelmes" válasz nem érkezett egyikre sem, de nem kell minden így kiakadni, nem bírált senki, csak az elég alap sztori elég butácska (hogy a korábbi válaszolót idézzem), ezért írtak olyat is, ami Neked nem tetszett. Ezen nem kell begőzölni, olvasd el, és lépj rajta túl, és azokkal a válaszokkal foglalkozz, amik kielégítik a kiváncsiságod. Te is írtad, hogy akinek nem tetszik a kérdés, ne válaszoljon, hát te se foglalkozz azokkal a válaszokkal, akik nem tetszenek. Ennyi!

Ha mindenki kiírna emiatt kérdést, hogy nála nem csak a konkrét kérdésére válaszoltak, hát nem tudom, de akkor erről szólna az egész oldal.

2010. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szánalmasok vagytok.....
2010. júl. 31. 22:12
 10/13 Allison ***** válasza:
54%
Vannak bunkó emberek no de nem azért a te kérdésed sem volt valami okos... Ahhoz meg szerintem joga van az embernek hogy megitélje azt aki így be akarja csapni az állítólagos szerelmét. Attól meg hogy nem tudod elfogadni a kritkát, te leszel szánalmas, nem csak az a jó válasz aki egyetért veled.
2010. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!