Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen szerettél volna...

Hány évesen szerettél volna első babát? Hamarabb/később jött vagy pont akkor?

Figyelt kérdés
Nekem fiatalon az volt a terv, hogy olyan 24-25 évesen lesz az első babám, azt gondoltam minden szempont idális lenne. Most elmúltam 25 éves és bár, 5 éve boldog kapcsolatban élek még nem állunk készen sem érzemileg, sem anyagilag. Most úgy érzem még 2 év simán belefér, de 30 éves korom előtt mindenképp jó lenne,mivel legalább két gyereket szeretnénk. A párom már 2 év múlva így is 30 éves lesz. Nektek hàny évesen jött az első baba? Engem kicsit bánt, hogy nem leszek fiatal anyuka (20-25 év között), de sajnos nem úgy alakultak a dolgaink. Szerintetek mennyire késő 30hoz közel szülni az első babát?
2020. jún. 9. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

24 évesen szerettem volna hogx 26 évesen legyen


31-et betöltöttem az első gyereknél

2020. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fiatalon akartam, sikerült is mindkettőt 1 éven belül amikor szerettem volna.

És milyen jól tettem, most 31 évesen csomó egészségügyi problémám lett és már 1 éven túli próbálkozásnál tartunk. Ki tudja, lesz-e harmadik :( Nagyon szeretnénk, mert páromnak nincs még egy sem.

2020. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Fiatalon szerettem volna anya lenni, 21-23 évesen, de nagyon nem úgy alakult az életünk a párommal (azóta a férjem), hogy akkor vállaljunk. Pár nappal a 27. születésnapom előtt született az első babánk, most várom a másodikat, 30 évesen szülöm. Még szeretnénk gyerekeket, úgyhogy bár fiatal már nem leszek, de még, ha jönni akar, reméljük, nem jön későn :)
2020. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!