Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitiv ovulációs teszt?

Ez már pozitiv ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap délutáni olyan halvány volt, hogy meg se jelent a második csik, vagy nem volt tömény a vizelet, vagy nem volt jo a teszt.

Ma reggel 2.pisiböl csináltam. Tegnap délután meg ma reggel már ilyen tojásfehérjés nyákom jött.

[link]


Kedden voltunk utoljára együtt. Ha ma délután halványabb lesz legyünk együtt vagy csak holnap délután?

Azért ilyen komplikált mert kevés a katonája a férjemnek és tul gyakran se szabad együtt lenni.



2020. jún. 11. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív. Ha pozitív, akkor 24-36 óra múlva szabadul ki a petesejt. Szerintem holnap délután/este kellene együtt lennetek.

Nekünk így jött össze.

2020. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A holnap este már késő lehet. Szerintem is pozitív, de idő kell a katonáknak odaérni. Szerintem ma este vagy holnap reggel kellene együtt lenni.
2020. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pozitív!


Ma este legyetek együtt, a holnap délután- este necces lehet.

Sok sikert!

2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma legyetek együtt mindenképpen.
2020. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ma délután megint pozitivnak látom.

Tegnap éjszaka már negatívnak vettem,igy együtt voltunk.

Reggel a hőm lentebb ment egy tizeddel. Ma már fájdogál a hasam egész nap.

Szerintetek korai volt a tegnap éjszaka?

2020. jún. 12. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor úgy fest most lesz ovud :D Dehogy késő a tegnap este.... az pont szuper :) Sok sikert!!


Sajnos a teszt sem jósol előre, meg nagyon ki kell tapasztalni melyik tesztnél mi nálad a pozitív, de ez a mai egyértelmű! Hajrá! 14 nap múlva meg tesztelhetsz :)

2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!