Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült így?

Valakinek sikerült így?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban szültem. December végén jött meg az első menzeszem, szoptatás mellett. 5napig tartott, majd miután elmúlt, rá 2 hétre ismét megjött. Utána 2 hónap mulva, majd ismét 2 hónap múlva.

Most 14hónapja, hogy szültem. 1 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, illetve a szoptatást is. Kistesot szeretnénk, de ilyen ciklusok mellett sok reményt nem fűzök hozzá.

Sokat olvastam, hogy akár szoptatás mellett, semmi vérzéssel is teherbe lehet esni, nem kell ahhoz pontos ciklus.

Terhességem elött napra pontos volt, az első hónapban mikor belevágtunk, terhes is lettem.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mennyi kellett a kistesóhoz?

Illetve hasonló ciklussal sikerült-e?

Nyilván minden ember más, csak tapasztalatokat szeretnék olvasni.


2020. jún. 11. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem még pontos ciklussal is 7 hónapot kellett várnom a kistesóra. De a barátnőm pl. úgy esett teherbe, hogy még csak 3 hónapos volt a fia és nem is jött még meg neki egyáltalan.
2020. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!