Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki teherbeeses elött több...

Aki teherbeeses elött több honapig barnazott mensi elött, annak amikor sikerült a baba, akkor is megmaradt a barnazas? Valamint mi a velemenyetek a mehpempöröl? Az is okozott valakinel barnazast?

Figyelt kérdés
1 eve nem szedek fogamzasgatlot, es 8 honapja kezdtem mensi elött barnazni. Most az elözö ket honapban mehpempöt is szedtem (vagyis ettem), es az utolso mehpempös honapban ovu 2. napjatol barnaztam 11 napon at, mire megjött. Okozhatja a mehpempö? Ebben a honapban nem szedtem, es csak a 8. ovu utani napon kezdtem el barnazni. Szedek Duphastont is, 2x1 szemet (napi 20 mg), es igy is barnazok. Jart valaki hasonloan? Mi lett a megoldas?

2015. márc. 28. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt kéne kérdezned, aki felírta neked a Duphastont!
2015. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jo, majd megkerdezem a nögyogyaszom, hogy mensi elött barnazott-e :) Igaz, hogy ferfi, de nem baj :)
2015. márc. 28. 16:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Besírtam a válaszodtól kedves Kérdező :)!
2015. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Adjak egy zsepit? :)
2015. márc. 28. 16:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Az mindig jól jön.

De úgy látszik, nem érted: azt kéne megbeszélned vele, hogy mi a fenéért barnázol még mindig! Ugyanis, ha progeszteronhiányra kaptad és megfelelő dózist szedsz, akkor el kellett volna mulasztania!

Ha nem teszi ezt, akkor a terhesség se fog létrejönni, vagy pedig a nem megfelelően kezelt progihiány miatt megszakad...

2015. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ertettem persze, es igazad van, csak viccesen probaltam valaszolni. Igazabol csak a többi anyuci tapasztalataira lettem volna kivancsi.
2015. márc. 28. 17:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is volt ket, harom nap barnazasom menzesz elott. Egyszer nem volt csak, akkor baba volt, de nem maradt meg, progi hiany miatt. Arra kaptam Utrot, mellette meg tobbet barnaztam. Miota nem kell szednem azota normalisan jon meg a havim. Szoval, mindenkeppen kerdezd ki a dokid, plusz lehet neked sem artana hormonsort nezetni..
2015. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt utolso! Es meddig szedted,mire helyreallt?
2015. márc. 28. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Ket honapig szedtem, a harmadikban a doki leallitott rola, azt mondta, rendben vagyok. Erdekes, azota a pms tunetek is minimalizalodtak.
2015. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Huu, ez jo hir :)
2015. márc. 28. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!