Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kellene megjönnie azt...

Most kellene megjönnie azt hiszem a menszeszemnek, de nem tudom pontosan, viszont babát szeretnénk és kíváncsi vagyok hogy összejött e. MA vettem tesztet, reggel érdemes megcsinálnom vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,en ket tesztet is csinaltam,mindkettot este,mert akkor vettuk,es mar nagyon turelmetlen voltam,nam birtam volna kivarni a reggelt.Mar az elso is pozitiv lett,csak biztos akartam lenni,a masodikat masnap csinaltam,ugyancsak este,az is pozitiv lett,majd kiugrottam a borombol :)))

Allitolag ezek a tesztek mar 7 nap utan a fogantatastol kimutatjak a terhesseget,ezt en sem tudtam,es kivartam egy teljes honapot...ja es azt mondjak,hogy reggel erdemesebb csinalni,de az en tesztjeim hasznalati utmutatojan azt irta,hogy a nap barmeky idopontjaban elvegezheto,es nem volt nemtom milyen szuper tesz,se draga,valami gagyi nevtelen a hypermarketbol :)

Na irany pisilni,ne izgulj itt nekem reggelig :D

Szurkolok neked!!!

Minden jot

2010. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Aisa25 ***** válasza:
Hogy ha még csak most várod, akkor érdemesebb megvárni a reggelt, mert akkor koncentráltabb a hcg a vizeletben, és a terhesség kezdetén még nincs belőle sok, szóval tutibb eredményt ad reggel. SZURKOLOK! :) Majd írd meg légyszi, hogy mi lett! :)
2010. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
reggel!!
2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Bocsi félreírtam. Nem értem ezt az egészet.

Segítsetek légyszi!

Szóval június 28-29 -én jött meg és 4-én múlt el. Aznap tuti együtt voltam a párommal ,meg 10-12 körül is.Akkor mikor kellene megjönnie? Késik már akkor 1 hetet? nem értem. Csinállak reggel tesztet érdemes? Jah és 3 napig hányingerem volt viszont.

Az elözző terhességemnél a cicim fájt és hányingerem nem volt.Most fordítva? Van esély a baára?Megszakításos módszerrel védekeztünk.

2010. júl. 31. 21:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy az első babát márciuba 6 hetesen elvesztettem :(
2010. júl. 31. 21:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Most mértem meg a testhőmet. 36,9 nem szokott ennyi lenni, mindig 35-6 és 36.4 között van ? Ez számít valamit?
2010. júl. 31. 21:18
 7/10 Aisa25 ***** válasza:

Szia. A 10-12 a lehető legjobb időpont volt, ha 28 napos a ciklusod... Akkor júli 27-én kellett volna megjönnie, szóval reggeli vizeletből már érdemes tesztelned. :) Sok sikert! Szurkolok! :)

A hőd jó jel lehet, de csak a teljes görbével lehetne értékelhető. :)

2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem pozítiv lesz
2010. júl. 31. 21:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves első. Reggel csinálom meg ,addig ki kell bírnom.De köszönöm.:) megírom hogy mi lett
2010. júl. 31. 21:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tesztem :(
2010. aug. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!