Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitííííííív?...

Nagyon halvány pozitííííííív? Ma reggel csináltam, de csak ha nagyon nagyon kerekre nyitom a szemem akkor látszik az a második.

Figyelt kérdés
Dálután még csinálok egyet. Várhatom, hogy az erősebb lesz? Annyira leírhatatlan érzésem van ........... :))))
2011. nov. 15. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!!!!!!! :)


De a délutáni valószínűleg nem lesz erősebb...inkább holnap vagy holnapután reggel csinálj,az tuti erősebb lesz!!

2011. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem erősödni fog.

Nekem a halvány csík után megjött, pedig ide még képet is raktam és mindenki gratulált a pozi teszthez.

Drukkolok neked, remélem nem fogsz így járni!

2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Remélem kibírom reggelig :) A férjemnek majd csak akkor szeretném elmondani. Juuuhúúúúú
2011. nov. 15. 08:04
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj igen, bennen van az is, hogy nehogy megjöjjön, nincs olyan érzésem ott lent, de ki tudja még.
2011. nov. 15. 08:05
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem minimum 2 napot várjál, de holnap reggeli pisi elött tök felesleges.


A hcg 2 naponta nö a duplájára. ha ma halvány 2 nap múlva már telejsen erösnek kell lennie.


nekem 1 hete volt ott negatív ahol pozitívnak kellett volna lennie, ha meg nem vagyok terhes akkor meg semminek.

rossz volt a teszt. másnap erös pozitív lett. az elsö teszt egy drága teszt volt, a második a legolcsobb.


habár nekem a második lesz, így én érzem is már amit az elsönél

2011. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 08:04

és utána teszteltél még?

mert ha pozitív, és utána megjön, az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs baba a dologban...

2011. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak egy tesztet csináltam. Szellemcsíkra gondoljak ? Kezd nagy lenni a bizonytalanság.
2011. nov. 15. 08:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod feltenni a képet??

Késik már?? Vagy mikorra nem várod?

2011. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8:36 vagyok

kérdező, a 8:04 alatt az akkori válaszadóra gondoltam, és nem rád :)

Te nyugodj meg, és tesztelj holnap is :)

2011. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Két menszi maradt már ki, mert abbahagytam a teblettát és ez az oka. Tabletta szedése előtt sem volt soha rendszeres ciklusom, azért írta fel a doki. Most készültem dokihoz, de akkor most már várok kicsit.
2011. nov. 15. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!