Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi idő...

Missed ab után mennyi idő alatt jött össze a következő baba?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban már próbálkozhatunk. Április 30an műtöttek 8hetes missed abbal. Érdekelne hogy kinek mennyi idő után jött össze? Hashimoto pajzsmirigy alulműködésem van és az első terhességre 7 hónapot vártunk.

2020. jún. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Inzulinos cukorbeteg vagyok

2018 május 24 Missed ab volt 7 hetesen, 2018 október fogant a fiunk. :)

2020. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IR mellett missed ab december 6, januàri ciklusban pedig megfogant a lànyunk.
2020. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első missed ab ikrekkel :( ezután derült ki, hogy hashimotom van kaptam gyógyszert szépen ment le a TSH, egy év után még mindig semmi, majd más dokit kerestem jó irányba terelt, kiderült az IR, kaptam rá gyógyszert és figyeltem az étkezésre, 3hónap múlva a kontrollra már a pozitív tesztemmel mentem :) Szóval majdnem másfél év. A teljes diagnózis után már igazán hamar jött :)
2020. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most április 17 missed ab műtét, május 8 mensi. Most pedig majdnem 6 hetes kismama vagyok :)
2020. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es Gartulalok! Nem kellett kivárni 2 ciklust? Nekünk azt tanácsolta a doki. És kedves 3as neked volt bármi IR. Tüneted?
2020. jún. 16. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondott semmit. Úgy engedett haza, hogy nincs házasélet. Ezek után, mi megvártuk az első mensit, és próbálkoztunk.

Dr. Kelemen Csaba is azt irja a cikkében hogy lehet...

2020. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Azon kívül, hogy kövér vagyok és semmivel nem tudok/tudtam fogyni, más tünet nem volt. Szó szerint koplaltam is, edzőterembe is lejártam, de max 4 kg ment le aztán többet semmi... Doki közölte ne is csodálkozzák, ahogy kaptam gyógyszert egyből sikeresen 8 kg-t fogytam is, pedig nem tartottam pontosan a diétát, csak figyeltem az alapvető mikor mit ehetszre, de nem számoltam a ch-t és mozogni akkor épp nem mozogtam.


Azóta érdekességnek, hogy szülés után majdnem két évvel mentem vérvételre, az IR-em szinte teljesen megszűnt, a pajzsmirigyem jobban elszállt, fogyni nem tudok XD

+infó ugye önmagában az elhízás nem mindenkinél tünet, pl sógornőm csontváz kategória, neki is IR-e van. Sajnos alapvetően nincs szembetűnő tünete az IR-nek ezért sokan nem gondolnak rá, vagy azt gondolják csak a kövér embernek van ilyen gondja, pedig ez igazán téves infó.

2020. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na engem is pontosan ezért nem küld el az endokrinologus ír vizsgálatra mert hogy nagyon vékony vagyok. Bár én kB 160g cht eszem és sportolok nagyon régóta. Ezért is mondta hogy szerinte kitárt. 2 endokrinologus is ezt mondta. De lehet akkor még kéne nézetnem ezt is. Köszönöm a segítséget
2020. jún. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!