Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi idővel...

Missed ab után mennyi idővel éltetek házaséletet és mikortól kezdtetek el próbálkozni? A missed ab. után mennyi idővel sikerült a következő baba?

Figyelt kérdés
A dokim 4 hetet mondott, hogy addig ne éljünk házaséletet és 3 hónapot javasolt, hogy addig ne essek teherbe.
2012. ápr. 19. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapig nem szexeltünk, és nekünk mindkét missed abom után 6 hónapot mondott a doki, de már a 4. hónaptól próbálkoztunk.
2012. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetet vártunk, és 3 hónapot javasoltak nekünk is az újabb próbálkozásra.
2012. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után 6 hétre kellett visszamennem kontrollra (közben a menzim is megjött), addig nem lehetett házaséletet élni. A kontrollon minden rendben volt, mondta a doki, hogy lehet is próbálkozni. Egyből terhes lettem.
2012. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÁÁá, minden doki mást mond. Nekem 5 hete volt a héten megjött a menszim is.Dokim a kontrollon a kérdésemre hogy mikor lehet házaséletet élni azt mondta eddig is lehettt volna.. két menstruációt kell megvárni de ha becsúszik az sem baj azt mondta..Biztos attól is függ hány hetes volt mi történt stb. Nekem végig üres petezsákom volt nem is volt benne egyáltalán embrió. Még egy menstruációt megvárok de aztán megpróbáljuk. Olvastam egy kutatást amelyben azt írták ha vársz 3-6 hónapot akkor is 6% esély van a vetélésre mintha rögtön belevágnál.
2012. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Nekem ma volt 4 hete a műtét, szerintem nekem is csak petezsák volt, mert az uh-n szó sem volt embrióról, csak szabálytalan petezsákról, meg véreztem is. Sőt a műtét előtt távozott a petezsák, mert a szövettan méhen kívülit írt!

Ez jó, ahány doki annyi válasz!

Én is két menzeszt szeretnék megvárni és utána belevágunk a nyáron, remélem sikerrel! Mi még nem éltünk házaséletet, ugye mert 4 hetet mondott! Ki akartam várni, nehogy bajt csináljak! Meg a menzeszem sem jött még meg, de úgy érzem a napokban fog megjönni!

Ha nem nem tud úgysem fogan meg a baba, szerintem! De azért két hónapig védekezünk!

2012. ápr. 20. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A 6 hetet kivártuk a házasélettel, 2 mensi után már próbálkozunk,doki mondta,hogy már lehet nyugodtan. Szerintem kár sokáig várnotok,elég a két mensi.
2012. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!