Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi próbálkozás után...

Kinek mennyi próbálkozás után jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Stiasztok!

Kíváncsi lennék hogy kinek mennyi idő után sikerült teherbeesnie.

Én most tudtam meg hogy várandós vagyok, pedig szedtem fogamzásgátlót,de nem is bánom, minden úgy van ahogy lennie kell... Ez mennyire gyakori egyébként?



2020. jún. 17. 23:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván neked is. :) mondom, nekem mindegy, az is, hogy az ismerőseidnek milyen gyerekei születnek. Normális ember hagy születet mesterséges ciklust előállító hormon xar után. De ha a te dokid azt mondja nem kell, akkor biztos neki van igaza. ;)
2020. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a tabit,az orvosom azt monsta várjak 1évet🙄hat vártam,aztan 1év után mentem éves kontrolla akkor már más nőiorvos volt ott(az enyém elment anyaságira)mondtam neki hogy akkor már szeretnék meg minden,ez a másik meg azt mondta h egyátalan nem kellet volna várni a probákozásal🙄Ugyhogy énse értem ezt az egészet,hozarakom ennek már masfél eve,fél evé probalkozunk de még semmi😊
2020. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
3. Hónap a lányommal 4 hónap a fiammal
2020. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekünk fél év volt kb 😊
2020. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Még 8 év utàn sem. Elfogadtuk.😊
2020. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!