Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, doktorok...

Kismamák, anyukák, doktorok valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nem tudom hova is fordulhatnék tanácsért. Kezdem az elején.

Májusban együtt voltunk a párommal, majd rá egy hétre nem jött meg. Nem védekeztünk, mert úgy gondoltuk nem lesz belőle semmi. Igen tudom felelőtlenség. Szóval a lényeg az az, hogy akkor nem jött meg. Rá egy héttel pedig elkezdtem terhességi jeleket produkálni, mint pl: érzékenyek lettek a melleim, megnőttek, egyes ételeket megkívántam amiket nem, amit nagyon szerettem arra rá sem tudtam nézni, folyamatosan reggeli és esti rosszulléteim voltak, vannak szagok amelyek nagyon durván zavarnak és rosszul vagyok tőle, hangulatingadozásaim, és iszonyatosan ingerlékeny voltam ok nélkül. Ez mai napig megvan mind. Igenám, de a következő mentsruációmnak június közepén kellett volna megjönnie de hamarabb jött. A párom nagyon aggódott hogy mi is történik velem hisz az elősző hónap kimaradt, így vettünk egy tesztet, ami egy teljes és egy halovány csíkot mutatott. Teljesen sokkos állapotba kerültem hogy babánk lesz, de nagyon örültem neki. Majd rá egy napra hogy azért biztos ami biztos vettem még egy tesztet hogy ha ott is van a kicsi 100%-ig biztosan kimutassa a teszt ne csak haloványan, de mikor megcsináltam a teszt negatívat mutatott. Nem tudom hogy az volt e a baj hogy nem reggeli vizelettel csináltam hanem délután, vagy esetleg nem várok babát. Sógornőm említette hogy neki a teszt csak 24. hétben mutatta ki a terhességét mikor már hatalmas hasa volt, mert addig akárhány tesztet csinált mind negatív lett.Mindenesetre nagyon összezavarodtam, a nőgyógyászom pedig két hét múlva tud fogadni.

Valakinek valami tanács, vagy ötlet hogy most ilyenkor mi a helyzet? Járt már más is így?

Előre is köszönöm a válaszokat!


22L



2020. jún. 18. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Elmész veszel megegy tesztet,

És uatsitasnak megfelelően megcsinálod.

Ennyi a történet.

2020. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem vegyél egy új tesztet és reggel csináld meg az első vizelettel. Nekem is halvány volt, azt hittem az nem 'számít' pozitívnak, mégis az volt.:)

A 2 hét pedig nem sok, próbáld türelemmel kivárni, ott tudnak biztosat mondani.

2020. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Itt szerintem egy látnok sincs. Ami szinte biztos, hogy létezik olyan ahogy minden ok nélkül kimarad egy menzesz, ez még semmit nem jelent. Ha valóban terhes lennél, olyan erős második csíkod lenne, hogy majd leugrana, nem kellene keresgetni.


Csinálj egy megbízhatóbb tesztet, és ha negatív (szerintem az lesz, mert már menstruáltál is), akkor valószínűbb hogy felborultak a hormonjaid.

2020. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

A jelekre nem feltétlenul hagyatkoznék, egy szimpla menstruáció előtt hasonlóakat produkálok, plusz mivel ezen aggódsz még az agyad el is hiteti veled hogy terhes lehetsz.

Tesztelj még, de ha megjött nem vagy terhes.

2020. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A harmadiknak válaszolnék hogy 3 napig pár cseppek voltak. Nem olyan mit a rendes vérzés.

Nyílván tesztelek még biztos ami biztos.

2020. jún. 18. 08:20
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Életembe egyszer volt két havi közt pecsételő vérzésem, a ciklusom kb 5 vagy 6 hét volt, engem meg ölt az ideg hogy biztos terhes vagyok azért nem jön meg, és azért volt pecsételő vérzésem. Aztán nem voltam terhes, Murphy torvenye kb, pont akkor van ilyen az emberrel mikor aggódik 😂
2020. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon úgy tűnik hogy biztosra akarod hitetni magaddal hogy terhes vagy. Ezek a tünetek nem csak terhessége utalnak, progeszteron gond is okozhat ilyen dolgokat, a pár napig tartó cseppes vérzés meg főleg!
2020. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Reggel csináld a tesztet, és 10-es erősségű tesztet ajánlok. Nekem az legalább jól kimutatta a terhességet, a másik meg alig.
2020. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Amiket leírtál terhességi tüntetnek azok nekem minden menstruáció előtt megvannak.Ezeket nevezik pms tuneteknek.

Én a helyedben megnézetném a hcg-t vérből és elmennék egy nőgyógyászhoz is.Nem azért,mert azt gondolom, hogy terhes vagy hanem, hogy orvos nyugtasson meg, hogy nem vagy..

Amúgy azóta védekeztek? Vagy mivel azt gondoltátok, hogy terhes vagy nem is védekeztek?

Az meg,hogy valakinek csak a 24 héten lesz pozitív a tesztje szerintem mesebeszéd.

2020. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Simán lehet, hogy kimaradt az ovud, majd mikor érezted a tüneteket akkor lett igazából ovulációd. Mert ezek a tünetek arra is jellemzőek. De akár egy kémiai terhesség is lehetett, ezért lett a későbbi teszt negatív. Ha azok terhességi tünetek lettek volna, akkor lett volna hcg és erős pozit teszteltél volna. Ha nem hiszel a tesztnek menj inkább vérvételre 3000 forint és az 100% és aznap megvan az eredmény :)

Szerintem egyébként nem terhesség áll a háttérben.

2020. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!