Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11.dpo-tól bal petefészek...

11.dpo-tól bal petefészek szúrkálás normális?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött, ma vagyok a 12.dpo-n de még szúrkálgat. Kellemetlen... Terhes nem vagyok csináltam tesztet. Másnak is volt ilyen?
2020. jún. 18. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul. Nekem is volt pár hónap hogy ilyen volt aztán most épp nem. De egyik barátnőm minden ciklusban érzi. Terhes biztos nem lehetsz?
2020. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális jelenség. Tüszőrepedés után ottmaradt folyadék okozza, feszít, lehet a megszokottnál picit nagyobb volt, ezért érzed most ennyire. Ez ugye mensivel távozik, vagy terhesség esetén marad amíg a méhlepény ki nem fejlődik 9-12. hét.
2020. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jó köszönöm, már túlgondoltam, hogy valami ciszta vagy gyulladás 😄 10es one steppel teszteltem ma, kisfiamnál ilyenkor már pozitív volt, sajnos most negatív.
2020. jún. 18. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak 14 dpon lett nagyon halvány pozitív. És 15re lett olyan erős hogy már a digitalis is kimutatta. Szóval még van remény
2020. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!