Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek? 1...

Szerintetek terhes lehetek? 18 éves vagyok, kb fél éve nem menstrualok (az orvosok azt mondják hogy örökletes lehet mert anyukám is 18evesen több mint fél évig nem menstrualt). Napok óta nagyon fáj a hasam. Tegnap előtt volt egy nagyon pici verzesem

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni...
2020. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a terhességi teszt csodákra képes.
2020. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha fél éve terhes lennél, az már csak feltűnt volna...
2020. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Mindig a lényeget hagyják ki az ilyen kérdéseknél...:)

Volt védekezés nélküli szex vagy sem?

2020. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
#4 én feltételeztem, hogy volt, azért annyira csak nem sötét, hogy azt higgye, anélkül is megy...
2020. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó nekem is ez volt 18 évesen. 24 éves koromig meg se jött, amíg ki nem derült a jó kis hormonzavarom és pajzsmirigy problémáim.

Addig csak lekoptattak a dokik, mire találtam normálisat, aki kiderítette mi bajom.

Az elejében, amikor elkezdett nem megjönni (és pasim is volt) én is paraztam, hogy terhes vagyok-e. Holott mindig védekeztunk.

2020. jún. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 éves koromban nekem pont 9 hónapon keresztül nem jött meg a mensesem. (Én akkor még szűz voltam, így a terhességtől nem féltem, ezért nem is mentem egyből dokihoz.) Az sült ki, hogy túl gyorsan fogytam túl sokat (3 hónap alatt 15 kilót), és ez borította fel annyira a hormonháztartásomat, hogy kimaradt jó pár ciklus. Visszahíztam 5 kilót és utána újra minden normális lett. Nem lehet, hogy ilyesmi áll a háttérben neked is?
2020. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi csaladunk elo pelda, hogy ilyen sajnos van, akkor is ha egeszsegesek vagyunk. En biztosan tudtam, nekem tobb hormonkep is lett kerve,semmi bajom nem volt.
2020. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!