Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néha olvasom válaszokban,...

Néha olvasom válaszokban, hogy előfordul nem lesz több hét késés után se pozitív a teszt. Már csak orvos igazolja, hogy baba van. Ez Örökletes, vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel is olvastam egy válaszban, hogy az illetőnek 3 hét után lett csak pozitív a tesztje, illetve a nővérének soha. Anyukám is mondta, hogy annó engem se hittek el neki. Jó abban sz időben még nem volt uh, de már 10 hetes elmúlt mire vérvételből kimutattak. Mondjuk én elég problémás terhességgel jártam.

Ha voltatok így kérlek írjatok történeteket.

Vajon ez lehet örökletes????


Nekem is volt pozitív ovuteszetem 19 napja. 10 mm-es volt a nyálkahártyám múlthét kedden. A doki azt mondta akár baba is lehet, nagyon rendszertelen a mensim, és pár napja barnázgatok is, de nagyon kicsit.

Szeretném, ha nem értenétek félre a kérdést, hogy megint egy görcsösen túlaggódó leendő kismamajelölt , hülye kérdése. :-)

Tényleg érdekelne, ha ilyen előfordul, mi az "orvosi" magyarázat rá?


2010. aug. 16. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Később volt ovu, mint gondolnád.

2. Kevés hcg termelődik, vagy lassabban.

3. Késik a mensi, mert valaki terhes, és nem mutatja ki a teszt, mert már közben korai vetélés történik, aztán késéssel megjön a mensi.

4. Rossz a teszt.

5. Rossz tesztmárkát választottál.


Azért az egyértelmű eset a mindennapos: késik, tesztelsz, pozitív, terhes vagy.

Amiket itt lehet olvasni, nyilván inkább a kivétel, hiszen, ha valaki aggódik, megpróbálja kideríteni, ideír.

Szerintem ennyi.

2010. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást. Igen pont a kivételek miértje izgatja a fantáziám. Függetlenül az én helyzetemtől.
2010. aug. 16. 07:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Kivétel, pl amiatt lehet, amit pontokba szedtem. Aztán még lehet, hogy más is tud ilyent.
2010. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!