Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ennyitől?

Teherbe eshettem ennyitől?

Figyelt kérdés
3,5 évig szedtem fogamzásgátlót. A gyengébb változatot szedtem. Letelt a 7 napos szünet. Csütörtökön kellett volna kezdjem el a következő levelet, de nem kezdtem el. Letettem. Pénteken védekezés nélkül belém élvezett a barátom illetve ma reggel is. Ennyitől akár már sikerülhetett? Egyébként babát szeretnénk azért hagytam abba illetve a libidóm 3 éve a béka segge alatt. Lehet csak beképzelem de kb 4 éve nem volt ekkora szexuális étvágyam mint az elmúlt 2 napban. Mióta nem szedem állandóan tudnék. (előtte még volt, hogy 1 hónap is kimaradt) szerintem spontán peteeresem is lehet így "menstruáció" után. Természetesen folytatjuk, csak kérdezem, hogy akár ennyitől lehet e babank. A 2 alkalmon kívül sosem voltunk együtt védekezés nélkül.
2020. jún. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a megvonásos vérzés után egyből peteérésed volt.
2020. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt megmondani lehetetlen, igaz ha tegyük fel magától beáll 28 naposra a ciklusod a gyógyszer után is, még akkor is korai lenne a 8-9-ik napon. Próbálkozzaok kétnaponta, vagy ahogy jólesik.

Van esély rá hogy összekuszálta a hormonjaid, most még inkább az egész izgalma lehet benned, nem egyből a hormonális változások.

Volt ismerősöm, akiknek pld. spirál után egyből sikerült a gyerek, tehát nem lehetetlen, de ne ess kétségbe ha várni kell pár hónapot, 6 hó próbálkozás teljesen normális.

2020. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is próbálkozunk, 2 honapja hagytam abba. Első hónapban még gumival csináltuk (egyéb okokból, fiam kihagyás nélkül első honapban jött össze) a régi gyógyszernél nem volt gondom. De ezt az újat ahog elhagytam, akkor tudatosult bennem is, hogy bakker, havi 1x szexeltük. Azóta minden nap tudnék kb. Peteérés ilyen hamar nemhiszem,hogy lenne, de nem lehetetlen.
2020. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!