Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom védekezés nélkül...

A párom védekezés nélkül berakta, de kb.5 mp-ig. Azon kívűl nem történt semmi, de késik a mensim, és nagyon felek. Ennyitől teherbe eshetek? Egyáltalán nem szeretnénk gyereket, még fiatalok vagyunk. Sürgős!

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, de kicsi az esélye. Aki gyereket akar, és egyáltalán nem védekezik, az is csak a legritkább esetben esik teherbe elsőre. Valószínűleg inkább csak arról van szó, hogy az idegeskedés miatt késik. Ha tényleg teherbe estél volna, akkor a teszt már kimutatja, vegyél egyet, és megtudod.
2019. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Kb 0,000000000%
2019. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes ennyitől is.
2019. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

De miért? Én soha nem fogom megérteni, hogy hogyan történnek ezek a "véletlenül berakta 5 másodpercre" ...Véletlenül megcsúszott és pont úgy landolt miközben te meztelenül jógáztál a széken vagy mi?

Valaki avasson már be, hogy hogyan történnek ezek a véletlen pár másodperces incidensek.

Én egyszerűen nem értem, amikor én együtt vagyok a barátommal mindketten tudjuk, hogy csak akkor teszi be ha már van gumi, hogy lehet itt véletlenül berakni???

2019. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, sajnos lehetsz terhes. Ha már eltelt kb. két hét, próbálkozz egy teszttel.
2019. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
És amúgy meg mi értelme volt 5mp-re betenni? :'D xD És minek hagytad, ha most meg ezen parázol? De, tényleg...fájt volna felhúzni egy gumit, és normálisan szexelni, nem 5mp-ig pacsmagolni?? :D
2019. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Jaj a sok agyhalott balek nyomja, hogy lehet terhes.

Jah, kb 10 ezer milliárd az 1-hez.

2019. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy még nem szexeltünk és, hogy nem véletlen történt. Azért is vette ki gyorsan, mert nem volt nálunk gumi.
2019. márc. 6. 21:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért rakta be csak 5mp-ig mert nem bírta tovább 😂😂😂 muhahaha
2019. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!