Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 gyermekes szeretnék lenni,...

4 gyermekes szeretnék lenni, merjem megszülni?

Figyelt kérdés
11 és 13 évesek a nagyok,a kicsi pedig 6 hós(sokat váratott magára)De így gyakorlatilag egyke lesz,ezért szívesen szülnék.....nagycsaládos megerősítését várnám:)
2010. aug. 1. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

mi 5en vagyunk tesók....a nagycsalád a legjobb:))de tényleg, én vagyok a legidősebb, 2 húgom 24 és 21 évesek, két öcsém 19 és 12

Én most 28 hetes pocis vagyok, és sok időt töltünk szüleimmel,tesóimmal.A legjobbak a családi ebédek, mikor sokat nevetünk, beszélgetünk.

Mi is férjemmel nagy családot szeretnénk...szerintem nagyon nem fogjátok megbánni ha jön még 1 pici:)

2010. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! nem vagyok nagycsaládos, de mi 3-man vagyunk tesók Kisebbik és nagyobbik húgom közt 9 év van (én meg még idősb vagyok.:) ) Szerinzem ha nincs semmi akadálya, egészség, anyagi stb akkor nyugodtan jöhet még egy baba. Nekem most 2 van. Első nem tervezett voltde már a pociság alatt úgy voltam kell testvér akivel "felnőhet". :) Sok sikert és kellemes babázást!
2010. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Végre a Magyarok is szaporodjanak!
2010. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14, 10 és 2 évesek. Most vagyok 7 hetes. :)
2010. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 lányom van, és én még bevállalnék egy babát. Szerintem nincs jobb mint amikor sok gyerkőc vesz körül, és sorban állnak a pusziért:). Nekem már van 2 nagy is köztük, de ők is nagyon tudnak még szeretni. Szóval szerintem nyugodtan vállald be!
2010. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 lányom van. 9,5,1 évesek. Imádnivalóak. Mi is a negyediket tervezzük mert lombik lesz. Két hét múlva megyünk és remélem sikerül. Ha minden rendben veletek vállald nyugodtan. De jó, hogy nem csak én szeretnék 4. babát:) Sok sikert és jó egészséget.
2010. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Most még inkább kedvet kaptam:)

Olyan jó,hogy nem csak én gondolkodok így!!!!

2010. aug. 2. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi öten vagyunk testvérek. Most szeretnénk 3. babát.
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is három gyerkőc van: 9, 6, 2:). Most tervezzük a negyediket:).

2013. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!