Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy hónapja késik a...

Lassan egy hónapja késik a menzeszem, tegnap voltam dokinal de nem látott semmit... Azt mondta a mehnyalkahartyam 11mm es, de mondta ha nem jön meg menjek vissza két hét múlva, azért remenykedhetek egy kicsit? Nagyon szeretnek babát!

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez tuti hogy nem baba már látta volna.
2020. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne reménykedj.

Inkább valami hormon probléma lehet.

2020. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne éld bele magad. Egészséges vagy, ha nem most, akkor majd valamikor, negyedév, félév, egy év múlva. Ne görcsölj rá, mert a folyamatos stressz, nyomás a hormonháztartásra is hathat.

Lazíts, aki jönni akar, az jönni is fog. Sok szerencsét, szeretetet hozzá.

2020. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy terhes,hormon gondról lehet szó.
2020. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy terhes, nem azért kell visszamenned
2020. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem vagy terhes. Azért kért vissza, mert, ha nem jön meg, akkor ír gyógyszert, hogy meghozza. A méhnyálkahártyád meg ciklus végi állapotot mutat. Baba nincs, akkor lenne erős pozi teszted, meg vastagabb nyálkahártya. Na megy egy hónap után már szívhang is lenne, tehát egyértelműen látszódott volna. Előfordul, hogy egy ciklus kimarad, ez nem probléma, ilyenkor orvosilag a lényeg, hogy a következő megjöjjön, ami szerintem a napokban várható is nálad.


Sajnálom, várd a mensid és új ciklusban új esély :)

2020. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy terhes,de ha hormon probléma akkor vizsgáltatsd ki,megnehezítheti hogy összejöjjön a baba.
2020. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem vannak hormonális problemaim, és nem rendszeres a menzeszem, reg óta próbálkozunk a párommal de a baba nem jön össze, szedtem rá már gyógyszert is de semmi!
2020. jún. 23. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Hetes vagyok.Akkor itt orvosi segítségre lesz szükség.Beszélj erről a dokival ha visszamész.
2020. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!