Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket az ovulácio...

Megnéznétek ezeket az ovulácios teszteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. négy napja szinte egyforma erös mindket csik, mindegyik teszten. 2 ot csatoltam, a következö pont ugyanolyan.a ciklusom 18-ik napján járok szoval a 14nap óta ilyen eros mind2 csik es nem csokken. mi lehet az oka? babat szeretnének es probalkozunk. mult csiklusom 38 napos vólt, de azelott kb 28-32 nap közöt ingadozik.

2020. jún. 26. 13:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. jún. 26. 13:01
 2/7 A kérdező kommentje:
2020. jún. 26. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz? Volt itt nemrégiben hasonló, aztan csinált egy terhességit tesztet is és egyértelmű pozitív lett.
2020. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, csináltam tegnal egy hcg tesztet is az peddig full negativ.
2020. jún. 26. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek annyi az oka, hogy kevésbé érzékeny tesztet kell vegyél. Nekem ez 15-ös tesztnél volt ilyen. 5-6 napig ful pozitív volt.


25-ös meg sose lett pozi, a 20-as vált be. Sajnos így nem igen fogod tudni belőni, melyik nap lehetett. Válts kevésbé érzékenyre és az jól fog működni :)

2020. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A képen csak az alsót látom pozitívnak.
2020. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt tobb hònapban is.mikor a doki kivizsgàlt es kiderult h nem tortent meg az ovulacio..volt olyan h menzesz elott 2 nappal is eros volt az lh tesztem.nekem pl ez miatt volt.
2020. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!