Ezt mi lehet most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden kellett volna a 7 napos szünet után bogyót bevennem, de abbahagytam. Nagyon szeretnénk babát. Egészségügyi probléma nincs egyikünknél sem.

A tegnap előtti együttlét után megindult egy enyhe vérzés, ami már el is múlt. Ez a gyógyszertől lehet? Volt már valakinek hasonló? En sok olyat olvastam, hogy gyógyszer után könnyebb teherbe esni. De nem tudom ,a vérzés után elégge elkeseredtem... kérlek segítsetek!

Ez beágyazódás tuti nem lehetett :(



2020. jún. 28. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ebbe a hónapban vágtunk bele,hónap elején tettem le a fogamzásgátlót. Már 18 napja nem szedem, volt egy megvonasos vérzésem, de utána nálam nem jelentkezett más fajta vér. Viszont olvastam róla, hogy a tabi elhagyása után jelentkezhet rendszertelen vérzés.
2020. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ha jelentkezik a tabi után a megvonásos esélytelen a baba?
2020. jún. 28. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem írt ilyet.
2020. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexeljetek. Nem kell már az első hónapban így parázni. Szervezetnek vissza kell állni a régi kerékvágásba, ez időbe telik. Néha előfordul vérezgetés, normális.
2020. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tabi utáni megvonásos vérzésnek igazából nem sok köze van a természetes ciklushoz, mivel a tabletta mellett nincs peteérés. A megvonásos vérzés után újraindul a szervezetedben a természetes ciklusod, ha szerencséd van, és minden gond nélkül. Ha már rendes ciklusod van, akkor lehet szó terhességről.
2020. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!