Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kémiai terhesség után...

Akinek kémiai terhesség után megjött, annak is erősebb volt a vérzés több alvadt darabbal?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy halvány pozitív tesztem, utána brutális volt a vérzés, ahogy írtad, erős darabos.
2020. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen :(
2020. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
5 nap késéssel, több pozitív teszt után jött meg. Nekem semmi különbség nem volt. Normál menstruáció volt utána, se több vérzésem se darabos nem volt.
2020. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. 4db pozitív, nem erősödő teszt után, 9 nap késéssel, iszonyatos görcsök között jött meg, egyik nap egy nagyobb darabbal, kb.5 napig tartott és sokkal erősebb volt.
2020. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Pozi teszt, örülés...aztan egy hét késéssel jött meg, először csak barnázás volt, utána brutál darabos vérzés, és a hasam is jobban fájt mint normál mensinél😒
2020. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. :(
2020. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem rózsaszínnel kezdődött, aztán rendesen erősen megjött. Nem volt más egyébként mint átalában. Ugyanolyan kis görcsök voltak, mennyiség is ugyanaz. Talán annyi, hogy 6napig tartott, nem 5.
2020. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napot késett, utána barnázás, majd megjött iszonyú görcsök közepette és darabos volt, viszont csak 5 napig tartott.
2020. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!