Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal elöbb jött meg a...

2 nappal elöbb jött meg a menzim mint kellett volna, De csak 1 napig tartott amely mondhatom normális volt, és most hogy vége elkezdett fájni a mellem. Mi lehet ez? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet sikerült!!!A tünet stimmel!csinálj egy tesztet ha babás vagy már kimutatja.szorítok!
2008. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na nekem is 2 nappal előbb jött meg, de még sajna nem tudom, hogy elmúlik-e ilyen hamar. Jó lenne. Amúgy tegnap barna nyavaja jött, de szó szerint barna, ma meg már sima vér, de csak kevés. Ha holnap elkezd ömleni, akkor hiába reménykedem. Szorítok Neked!
2008. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hasonló van,csak idöben jött meg és 2napig tartott!Én nagyon remélem,hogy baba van már a pocinkban:))Mikor tesztelsz?És milyennel?
2008. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem merek még 1 hétig tuti félek a csalodástol
2008. máj. 14. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami érzékennyel tesztelsz majd??Én lehet,hogy tesztelek holnap!!Mikor mult el ma?Milyen volt a menszid?
2008. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a múlt hónapban volt így előbb jött szinte semmi vérzéssel. Nekem mindig pontos és általában úgy ömlök, hogy egy tamponnal kb 2 órát ha kibirok. Teszteltem, persze nega lett és a hőm is szépen alakult a hónap további részén. Pedig nagyon bíztam benne és érdekes is lett volna, mert pont akkor volt a pém mikor én fogantam 30 évvel ezelőtt. Nem akarok senkit elkeseríteni. Nekem is már annyi jót írtak itt és sok a segítség. Mégis eddig mindig megjött. De lényeg nem feladni!!!! A baba ha akar akkor jön...:) Remélem nálatok most jött...
2008. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!