Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja aug.20-ra a...

Ki nem várja aug.20-ra a mensijét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
En csak csut.-pentekre nem varom, de mar erzem a kozelgo mensi jeleit. Mondjuk az semmit nem jelent, mert mikor eloszor sikerult, akkor is minden ugyanugy zajlott, csak nem jott meg. Viszont en kis butus, turelmetlen mar csinaltam penteken ,1 hettel az ovu utan erzekeny tesztet , ami mar 5 nappal a mensi elott lehet pozi. Sajna nega lett, igaz 7 nappal mensi elott csinaltam. Ugy erzem nincs baba. Nem csak a teszt miatt...testileg, lelkileg is. Valaki jart azota sikerrel?
2010. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
én is csináltam tesztet szombaton, de nekem i nega lett....gondolom mivel nem várt elött még 1 héttel nem akkora a hcg hogy ki mutassa...ugy hogy én azért még reménykedem
2010. aug. 16. 11:32
 33/66 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem egy negát,de még reménykedek.Ha nem jön meg,akkor pénteken ellövök mégegyet.Has nincs baba,legkésőbb csütörtök meg kell jönnie.
2010. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Megjött.Na de új nap,új remények! :)
2010. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Írjatok! mi van Veletek!??
2010. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 eszo ***** válasza:

szia!

eddig még nem írtam, most kaptam meg a kérdés linkjét..nekem kicsit kavarcos volt a ciklusom, de legkésőbb 24-ig nem várom, de szerintem vasárnap (22-én) tesztelek egyet..én is ellőttem egyet 18-án, ami nega lett :-( de még korai volt!


én szedek e-vitamint, elevitet, barátcserjét-ezt minden nap, aztán néha még pezsgőtabizok: calcium, magnézium, multivit...jól rágyúrtam a témára!! sajnos júniusban volt egy spontán vetélésem, úgyhogy most már nagyon vágyunk egy babóra!


kissé van egy olyan érzésem, hogy talán most összejött..de ki tudja!


majd még jelentkezem!

2010. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

reméljük baba lesz :)

nekem viszont megjött már ma:S ugyhogy baba sincs, és még a anyaralás is ellett cseszve:S

2010. aug. 19. 13:47
 38/66 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem jott meg. Elvileg mara vartam, mert a mutetem elott ovu utan mindig a 13. napon jott meg, de azota meg nem allt teljesen vissza a ciklusom, ugyhogy ez nem jelent semmit. Lehet mostantol a 14 vagy 15. napra jon majd meg.

Tegnap du. ellottem egy 12.5-os tesztet es nega. Egy kosza, halvany 2. csik sincs rajta. :-(

A tobbiek remelem sikeresebbek lesznek. Persze amig nem jon meg semmi nincs veszve.

2010. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 Victory82 ***** válasza:
Sziasztok!Én holnapra vagy 22-re nem várom!Eddig még semmi:)Le is kopogom!Kedves kérdező:A jövő hónap sikeres lesz!Szorítok neked!!!!Üdv.Viki.
2010. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

Nekem meg mindig semmi jele. 14. nap, a ma reggeli 25-os teszt full nega, ugyhogy minden remeny elszallt. csak akkor tudnam mi tortenik velem? Bar meg csak most kezdodott a nap. barmi lehet.

Akinek megjott, sajnalom es a kovetkezo honap remelem sikeres lesz, akinek meg nem, annak megy a drukk!

2010. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!