Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki NEM várja a mensijét...

Van aki NEM várja a mensijét 05. 01. -e körül?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni majd?
2010. ápr. 26. 12:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Szia!

én NEM varom máj.1-2, de nem merek tesztelni felek a csalódástól. Ha késik akkor talán.Drukkolok mindkettőnknek.

2010. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én sem várom 1-jére. De sajna nekem nem olyan egyszerű mert csak egy petevezetőm átjárható az sem bizti. Van már gyermekem lombikkal, de szeretnénk mégegyet. Lehet, hogy kinevettetem magam így itt de bízom benne. Drukkolok nektek.

2010. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Én május 2-3-ra nem várom. Megy a drukk mindenkinek! :)
2010. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Én sem várom máj. 1-re. Most már fogalmam sincs, hogy van-e tünetem, vagy csak bemagyarázom magamnak. A hasam alul egy picit fájdogál, de nem vészesen, s állandóan éhes vagyok, de mindig csak fűszereset kívánok. Tegnap vacsira pl. pirítóst, jó sok fokhagymával.Tesztet, ha kibírom, akkor csak szombaton csinálok.
2010. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Én is akkora nem várom! Majd írjátok meg, hogy kinek hogy alakult!! Teszt szerintem a hétvégén. Viszont most még korai tüneteken gondolkodni, vagy tévedek?
2010. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Én is akkor nem várom, clostit szedtem meg Duphastont. Ez a 2. hónapom.:)
2010. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Én is 2-ára, és aznap tesztelek, ha minden oké.
2010. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég rendszertelen,de ha 35 napos ciklust számolok. akkor nekem is 1-je körül.A gyakori vizelési ingeren kívül nekem más nincs.én múlt héten teszteltem már egy negativat de ha 1-jéig nem jön akkor tesztelek megint.drukkolok mindenkinek.Elsején várom a fejleményeket,remélem + lesz.
2010. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:

Sziasztok, én is pont akkorra nem várom, remélem sikerulni fog.

M

2010. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Van akinek ez már nem az első baba lenne?
2010. ápr. 27. 07:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!