Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja aug.20-ra a...

Ki nem várja aug.20-ra a mensijét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 eszo ***** válasza:

akkor hadd kérdezzek tőled..én 13.óta szedem..kell szünetet tartani benn, vagy szedhetem folyamatosan. 100 db-os kiszerelésban van, és reggel és este 1-1-et szedek.

szerinted?

2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Amit Te szedsz az masfajta, mert en Zafirt szedek. Persze az nem baj. A Zafir csak 60 db-os kiszerelesben van. Az ugy kell szedni (altalaban, normal adagban), hogy elso honapban napi 2 szem, 2.-ban napi 1-szem es 3. honap meg csak 3 naponta egy szemet. En is igy szedtem vegig. Elvileg ennek is kell 1-2 honap amig hat, Te meg alig ket hete szeded, de elkepzelheto, hogy mar ilyenkor is hatasos. Viszont sztem meg nincs okod megijedni, hisz En a 25-26 napos ciklust tartom rovidnek. Persze nem baj, az is jo, de sztem a normal ciklus 28-30 napos es csak orulhetsz, ha ezutan annyi lesz. Az nem baj, nekem is annyi es En orulok neki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne ijedj meg, ha csinal egy 30 napos ciklust a cserje,mert az is tokeletes , sot lehet hogy igy jobban fog sikerulni. Miota is probalkoztok?

Sok sikert!

2010. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Egyebkent szoktad erezni elore, hogy megfog jonni? Mert en eddig mindig erzetem mar 1 hettel elotte, de mar mult honapban is ugy jott meg, hogy hirtelen, minden elojel nelkul. Biztos, hogy a cserje miatt. Szoval nekem hatasos volt ilyen szempontbol, mert a PMS tuneteinek enyhitesere is szoktak szedni. Mondjuk nekem meg fura egyelore, hogy semmit nem erzek oda bent mensikor.
2010. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 eszo ***** válasza:

Hát nekem általában reggel szokott megjönni, mikor felkelek az ágyból..csak egy kis nyomó érzést éerzek ilyenkor..aztán menzi alatt van, hogy az 1-2napban görcsölök..néha kicsit, néha jobban..de nem vészes!


hát március óta próbálkozunk..májusban volt egy terhességem, de sajnos június elején el is ment a baba..nem kaptam sárgatesthormont, és nem is nézik meg a hormonszintemet, egy vetélés nem ad okot rá..azt mondták..

na, ezért keztem el a b.cserjét, hogy állítsa be a hormonjaimat..mert a ciklusommal nem volt gond..mindig pontosan 24-25 napra jött..és pé-m is van, mert érzem..


megháát az vigasztal, hogy ha egyszer már sikerült teherbe esnem, akkor csak összejön újra előbb utóbb..csak jóóó lenne ha előbb :-))

2010. aug. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 eszo ***** válasza:
ja, meg azt akartam még kérdezni, hogy menzi alatt is szedni kell a b.cserjét?
2010. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 Victory82 ***** válasza:
Sziasztok!Nekem sajna ma reggel megjött:( Sebaj,majd a jövő hónapban:)
2010. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 eszo ***** válasza:

Sajna Vic!

én még bírom..ha kitartok holnap reggelig, akkor tesztelek!

2010. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Sajnalom Victory! :-(

Igen, a mensi alatt is szedni kell a b.cserjet persze.

Jaaa, nem is tudtam, hogy neked ilyen hamar sikerult a babo. Akkor biztos nem lesz gond megint a megfoganassal es remeljuk, hogy ezuttal meg is marad. Biztos irtad mar mashol, dehat annyian vagyunk itt. Viszont iszod a palastfu teat? Mert ha nem, akkor kezd el sztem. Az erositi a mehet.

Peteerestol kell menszeszig inni. 1-2 bogrevel naponta, de mivel hajlamos vagy a vetelesre, inkabb napi 2-ot ajanlanek. Igaz a b. cserjenek is van ilyen hatasa elvileg.

Hat kepzeld itt meg nem is ismernek magzatmegtarto gyogyszereket. Egyik m.tarsam 4-szer vetelt mar el es kerdeztem tole, hogy nem adtak-e neki ilyesmit, de nem is hallott rola. Pedig mar tajekozott ilyen teren. Van mar egy 8 eves lanya es most 6 honapos terhes es szerencsere minden rendben. Aztan itt nincs veszelyeztetett terhes. M.tarsam is ugyanugy dolgozott 4 veteles utan. Ez mind 4 even belul tortent. Ja, ha nem irtam volna meg Angliaban elunk.

2010. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Francba, elirtam. 1 even belul vetelt el 4-szer.
2010. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 eszo ***** válasza:

hát sajnos tegnap d.u nekem is megjött, de alig van vmi..biztos dolgozik a b.cserje..


szegény munkatársad..borzasztó lehet 4* elvetélni..nekem ez az egy is szörnyű volt..és félek, hogy mi lesz ezután..


nem palátfüvet még nem iszom..de szerintem elkezdem majd..


én is ismerek Angliában élő kismamát-fórumozunk..hihetetlen, hogy ott mennyire más ez az egész terhesség-rendszer..


köszi, hogy ilyen sokat írtál..talán szeptemberben majd sikerül nekünk is!:-) lehet, hogy itt újra összefutunk!


Addig is sok sikert!

minden jót!

2010. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!