Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a nem várt előtt pozitíva...

Akik a nem várt előtt pozitívat teszteltek, azonak megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

Olyan nők tapasztalataira lennék kíváncsi, akik a nem várt előtt pozitívat teszteltek.

Megmaradt a kicsi? Vagy megjött és kiderült, hogy csak kémiai terhességről volt szó?



2020. júl. 5. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor megmaradt, kétszer kémiai volt.
2020. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1 ilyenben volt részem, de az kémiai volt
2020. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal a menzesz előtt pozitív lett és meg is maradt.
2020. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindket gyerekemet 9-10. dpon kimutatta a predictor. Es itt vannak😀 egyszer volt olyan, h mintha halvanyan latszott volna valami, szinten 9 dpon, de aztan nem erosodott.
2020. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok mindenkinek akinek sikerült!

Akinek nem, annak pedig kitartást❤️🙏🏽

Jó hallani ezeket a sikertörténeteket

2020. júl. 5. 11:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer lett pozitív a tesztem 11.dpo.Ma már 3 éves elmúlt az ,, eredmény"😂
2020. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6 nappal előtte teszteltem pozit. Itt szuszog rajtam.
2020. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő gyermekem láttam 3 nappal mensi előtt. Mindkettő egészséges. Máskor nem volt pozitív tesztem.
2020. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszer lett pozi tesztem, 11. Dpon az ota 24 hetes vagyok :)
2020. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6 nappal mensi előtt mintha lett volna valami, de inkább negatív volt. Másnap, tehát 5 nappal nem várt előtt már egyértelmű pozi lett minden féle tesztem, igaz nagyon halványak voltak. Lassan 3 éves lesz. 1 éve szintén ugyan olyan tüneteim voltak ezért ismét ilyen korán teszteltem, halvány pozik lettek a tesztek, majd egy nappal hamarabb megjött a mensim.


Szóval sajnos mensi előtt akármit mutat a teszt még nagy esély van arra, hogy ne maradjon me a terhesség. Amúgy ezért nem javasolt idő előtt tesztelni, de valljuk be kevés nő van aki kivárja, hogy nem jön meg a mensi és csak utána tesztel. Ez van... a mai tesztek nagyon hamar mutatják... Totál fölösleges olyan hamar tudni és reménykedni...nem is értem miért készültek ezek a tesztek.

Na mindegy legalább nem natkoznak a babára vágyók xD

2020. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!