Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció előtt,...

Elmaradt menstruáció előtt, volt aki megérezte hogy babája lesz? És ha igen,ki mikor csinált csinált tesztet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi 2 évig várakoztunk mire sikerült. Már beágyazódás körül éreztem, hogy végre az a hónap más. 4 nappal nem várt előtt már pozitív volt.
2020. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az én barátnőm is megérezte :))
2020. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a helyzet?
2020. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem 🙂
2020. júl. 13. 14:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon Gratulálok én holnapra nem vàrom 🤞🏻😊
2020. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megéreztem. Igaz, hogy mindkét terhesség sajnos vetéléssel végződött. Viszont mindkét esetben felfázásszerű tüneteim voltak és enyhe szúrkálás, illetve hirtelen semmiből jövő kedvetlenség, aminek semmi oka nem volt, magam sem értettem, hogy mi történik és miért. Csupán kb. 2-3 napig tartott, utána átment rajtam az egész. Az első terhességnél azt hittem felfáztam, emlékszem még tőzeg áfonyáért rohantam, mert tudtam nem lenne jó most összeszedni egy felfázást. Nem hittem, hogy ez csupán a fogantatás jele. Mikor másodszorra ugyanezek a dolgok jöttem elő ugyanabban az időszakban, rögtön tudtam, hogy mi történik. Aztán elmaradt a menzeszem is, ami nyilvánvalóvá tette az egészet.
2020. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

U.i.Gratulálok. ☺️

(csak utólag vettem észre, mikor lapoztam a 2. oldalra)

2020. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!