Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig távozik általában...

Mennyi ideig távozik általában sperma szex után a hüvelyböl?

Figyelt kérdés
Tegnap este szexeltünk, tehát kb 20 órája. Egesz nap nem jött semmi, most kora este pedig nagyobb adag ragadós nyák.ez vajon még a visszamaradt sperma v ez lenne a termékeny nyák?12.ciklusnapomon vagyok és fájdogál az alhasam azért vagyok értetlen,mert hónapok óta probalkozunk,nem volt még nyákom sose, sőtpeteérésem se ,igy nagyon várom hogy legyen végre

2020. júl. 9. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra. 20 óra alatt már kiürült rendesen. Ez inkább folyás.
2020. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit Te írsz, az a termékeny nyák, átlátszó tojásfehérje állagú! Lehető legjobbkor voltatok együtt ;)
2020. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyákod volt.
2020. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyák volt, mert másnap voltam ultrahangon és látta a doki a bevérzett ,összeesett tüszőt,igy megvolt az ovulációm.

Azt elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy ha következő ciklusban is ezeket érzékelem ,mint a mostani napokban,akkor biztosan van megvan az ovulációm?tud valaki válaszolni nekem erre?köszi 🙂

2020. júl. 11. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a nyák, a pozitiv ovuteszt sem garancia arra, hogy meg is történik az ovulávió. Ezt hőmérőzéssel vagy uhval lehet igazolni.
2020. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!