Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltak a tünetek a...

Kinek mik voltak a tünetek a beágyazódásnál?

Figyelt kérdés

máj. 13. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt tunet. Annyit vettem eszre, hogy sokkal tobbet kellett pisilni 6dpon mint barmikor ezelott. De ez lehetett mas miatt is bar mindent ugy csinaltam mint eddig. Nem voltam felfazva, nem ittam tobbet mint elotte.

De minden mas tunet azonos volt a pms tunettel.

máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
A kimaradt menstruáció az első tünet. Előtte minden premenstruációs tünetnek is ugyanúgy megfelel , ilyen korán nincs semmilyen terhességi jel.
máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Mindkettonel volt eles petefeszek nyilallas. Olyanannyira,h a masodik terhessegnel tudtam hogy ez az. Mert az elso terhessegnel volt ilyen. Es mindketszer volt beagyazodasi verzes,egy 200 ft nyi pecset a bugyin. Es vizes folyasom.volt sok elotte. Igy mar 4 nappal elotte tudtam mielott meg kellett volna jonnie. Ekkor a terhessegi csikok csakidon tul lettek potitivak, de ha rozsaszin csik kijon,
máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az poz. Csak a hcg re reagál.
máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
21%
Első terhességnél egy erős szúrásba petefészkembe, másodiknál 3 napig apró szúrkálások voltak az egész alhasamban, azt hittem csak PMS tünet, mivel tervezett terhesség, direkt figyeltem, hogy pont akkor van a beágyazódás, de utána két hétig oyan rosszul voltam, mint mikor meg fog jönni.
máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi egyik terhességnél sem.
máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mellfeszülés ilyesmi? Apró mitesszerek esetleg hányinger valakinek??
máj. 13. 18:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, pedig lombik volt és pontosan lehetett tudni mikor van.
máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi nem tűnt fel
máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Hányféleképpen fogod még megkérdezni ugyanazt?

máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!