Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hagyta el a ferjét azert...

Ki hagyta el a ferjét azert mert nem akart gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig csak halogatja, kifogásokat talál , sok év eltelt. Van ittmas is aki így volt és esetleg ezerthagyta el a ferjet? Sokan vagyunk így? Vagy csak az en kapcsolatom szar?

2020. júl. 9. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Egy férfi ha szeret téged, szeretne belőle olyat, ami közös veled. Döntsd el, hogy nálatok így érez-e a társad. Szerintem nem.
2020. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Derjaderja ***** válasza:
95%

Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy szeret-e Téged.

Valaki vagy vágyik gyerekre vagy nem. Persze lehet, hogy az idők során megváltozik a véleménye, de józan ésszel az ember nem megy bele a masik kedvéért egy nem vágyott gyerekbe.

Szegénynek is nehéz, ha nem akar, érzi, hogy ez kenyértörés lehet, de akkor is tisztázni kell. Fèlig nem lehet gyereket vállalni.

2020. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nalunk ugyan ez a problema. O kozolte is velem 10 ev utan hogy o megse akar gyereket! 10 evig hitegetett, hulye kifogasokat talalt ki. En hulye persze elhittem. Egyutt vagyunk meg de fogalmam sincs mit tegyek. :(
2020. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi 8eve. En sen tudom. Edesanyám szerint felesleges időpocsékolas még ha szeretem is. Mindig azt mondja az ilyen ember késöbb elhagy egy fiatalabért.
2020. júl. 9. 23:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába szereted nem lesztek boldogok együtt

Teljesen mást akartok az élettől



Nálunk jól alakult..

Meg nem soha nem akart, csak mindig húzta az időt.


Aztán mondtam neki, hogy lehet, hogy szeretnél gyereket 4-6 év múlva, de akkor azokat nem én szülöm meg../ életkorom miatt/

2020. júl. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
4 Igaza van az édesanyádnak.
2020. júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi eleve egyeztettünk házasság előtt, számomra a nagycsalád volt az életcél és még fiatalon. Soha nem tudtam volna időt tölteni olyannal, aki teljesen más tervez, aki ebben nem partner. Nincs az a pasi, nincs az a szerelem.
2020. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyik ismerősöm járt így. 20 évesen összejött egy pár évvel idősebb sráccal. Kb 13-14 évig voltak együtt. Volt közös autó, ház, közös kassza minden. A nő 30-as évei elejen elkezdett azon gondolkodni, hogy hát kéne neki egy gyerek (imádta a gyerekeket) A férfi nem ment ebbe bele, addig fajult az egész míg szetmentek. A nő most olyan 45 év körüli. Egyszerűen nem tudta újra kezdeni az életet. Pedig biztos lett volna rá esély, nem egy csúnya nőről van szó. Egyszerűen belebetegedett ebbe, se gyerek se férj és azóta is egyedül van. Nem is tud úgy nézni már a férfiakra. Én sajnálom szegényt, látszik rajta az egész tényleg nagyon megviselte. Most meg már ha lenne kinek akkor sem szülne, mert pár éven belül 50 lesz. 20 éves kora óta így eljart az idő felette.
2020. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is ebben a cipőben vagyok most :( :(
2020. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként én úgy tervezem hogy 1-2éven belül úgy csinálom hogy össze jöjjön a gyerek.

Én szeretnék már megállapodni, minden megvan, ház, autó stb.. A saját fizumból el tudom majd magunkat tartani ha mégis úgy adódna hogy lelép.

Csak azt sem akarom ahogy itt egy előző komentben olvastam: Se férj, se gyerek.. se semmi. Azért rizikós hogy újra tudja e kezdeni az ember, mert azért nem mindenki tartozik az ember izlési körébe. Nameg szeretem, szerelmes vagyok a páromba. De gyereket is mindenképpen akarok..

Gyerektartást sem kérnék tőle persze, ha úgy adódik. De az is lehet hogy mellettem marad majd, vagy 2 éven belül meggondolja magát.

2020. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!