Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hagyta el a ferjét azert...

Ki hagyta el a ferjét azert mert nem akart gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig csak halogatja, kifogásokat talál , sok év eltelt. Van ittmas is aki így volt és esetleg ezerthagyta el a ferjet? Sokan vagyunk így? Vagy csak az en kapcsolatom szar?

2020. júl. 9. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát, mi is megbeszéltük előre, hogy kettőt vagy hármat szeretnénk. Majd meglátjuk. De! szeretnénk...
2020. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy. Ennek azért kapcsolat elején ki kell, hogy derüljön ki mit akar az élettől. Persze később is meg lehet bármelyik félnek gondolnia magát. Ha ő biztosan nem akar gyereket, te pedig biztosan akarsz akkor ez a kapcsolatra is rányomhatja a bélyegét. Üljetek le, és beszéljétek át ezt jól. Ez nem azt jelenti, hogy szar a kapcsolat, csak mást akartok. Ha ő teljesen biztos benne, hogy nem szeretne, akkor neked kell elgondolkoznod rajta, hogy ezt el tudod e fogadni, és ketten éltek gyerek nélkül. Tudom nehéz, de ha sokáig halogatjátok, akkor meg nehogy te fuss ki időből. Én ismerek olyan párt akik ezért mentek szét. Ott a nő nem akart gyereket, mindketten boldogok mással azóta. Remélem minden jól alakul nálatok!
2020. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Férjem pont így volt az első feleségével. Ott a nő nem akart,vagyis csak ígérgette,hogy majd egyszer. Ekkor már 40 éves volt párom.6 év után megunta a várakozást és beadta a válást. Rá fél évre megismert engem, fél év múlva már vártuk a közös babánkat. 42 évesen lett apuka,de mi vagyunk a mindenei. Egyébként én is, azért hagytam ott a páromat,mert se esküvőt,se gyereket nem akart, így ,úgy döntöttem, hogy kár rá pocsékolnom az időmet így 30 felett. Nekünk szerencsénk volt. Tökéletes a kapcsolatunk és a kislányunk a legnagyobb ajándék,amit egymástól kaphattunk. Én nem várnék tovább a helyedben. Már hamarabb lépni kellett volna.
2020. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy ezt le kell tisztázni egymással meg időben.

Mert ez nem egy olyan kérdés, hogy hova akarunk menni nyaralni. Az egész életet máshogy alakítja.

Szavakkal nem lehet leírni, mennyire szeretem a férjem, de kerek perec megmondtam neki, hogy ha ebben nem egyezik a nézőpontunk, akkor mindkettőnk érdekében meg időben szet kell mennünk, hogy olyan életet elhessunk amit el képzeltünk magunknak.

Viszont, ha erre hosszú hosszú évek után se került sor valakinél, tegyük fel közeledve a 40hez történne ez meg velem, akkor már nem hagynám el a férfit. Nincs egyszerűen idő arra, hogy össze hozzon az élet egy új férfival akivel eltudok tölteni néhány évet ami alatt kiismerem, és donthessek úgy hogy gyereket vállalok vele.

A lényeg a lényeg, időben kell felismerni ezt a dolgot, és merni kell lépni az álmaink felé, ha még nem késő

2020. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom a helyzetet, viszont amit tudnod kell, ha egy nő gyereket akar, akkor ez az érzés sose fog megszűnni. Lehettek még pár évig boldogok, de mikor körülötted mindenki terhes lesz, borzalmas érzés lesz... Persze benne van a pakliban, hogy pár év múlva mégis akar majd gyereket, de nincs rá garancia. Mi az oka? Miért nem akar? Egyáltalán soha, vagy csak mostanában még nem? Te tudnál élni anélkül, hogy anyuka legyél? Ha nem tudnál, akkor inkább fájjon a szíved egy darabig, hogy majd megtaláld a boldogságot. Szerintem lehetetlen lemondani a gyermek utáni vágyról, azért nem egy szobanövény, hogy na jaj de szeretném, de most nem fér és akkor lemondok róla ... Az érzés megvan, marad is mindig örökre.
2020. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a volt férjemmel terveztünk gyereket, de kiderült, hogy meddőségi problémái vannak. Amik kezelhetők lettek volna, lombik is szóba jöhetett volna. De nem volt hajlandó beismerni a problémát. Évek teltek el így. Utólag egyáltalán nem bánom, hogy nem lett gyerekünk. Nem csak emiatt, de végül elvaltunk. Azóta csodálatos férjem van és egy kisfiunk. Az ex is megnősült újra. Mindenki boldog. 😊
2020. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
...én azért vágtam ki a páromat, mert gyerekkel nyaggatott, hogy neki mindenképpen kell. Össze is jött gyorsan utánam egy csajjal, esküvő, gyerek - majd válás... most egyedül él, és fizet.
2020. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!