Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a predictor...

Mit gondoltok a predictor early teszt eredményről, hihetek neki? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csináltam ma egy predictor early tesztet és pozitív lett. Hétfő körül jönne meg ( az a 28. Nap de 26-29 nap között van általában a ciklusom)



[link]


Nagyon örültem neki. Délelőtti vizeletből csináltam, nem reggeliből. Viszont utanaolvastam most a tesztnek és azt olvastam rengeteg nőnél mutatott halvány, de fals pozitív eredményt. Szerintetek ez az erősség már biztos terhességet jelent? Elég halvány még, de szellemcsíknak azért nem gondolnám. Elbizonytalanodtam a sok negatív vélemény hatására.



2020. júl. 10. 12:45
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos nekem ebből mensi lett 😔 én is rengeteg véleményt olvastam már ezzel kapcsolatban, de amikor saját magamon tapasztaltam, akkor megértettem amit mondanak: nem várt előtt nem szabad tesztelni. Így elkerüljük a felesleges csalódásokat. Persze neked sok sikert kívánok, hisz az hogy én így jártam az nem feltétlen jelenti azt hogy Te is így fogsz😊
2020. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen (halvány se egyértelmű) pozitivból lett végül csak kémiai terhesség, de drukkolok neked.
2020. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Halvány de egyértelmű *

Bocsi az elírásért

2020. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nálad rosszul végződött, remélem azóta össze jött a baba. Tudom, hogy korai volt, de nem bírtam magammal. Most direkt nem akarom beleélni magam. Pont keddre mentem volna nőgyógyászhoz rákszűrésre, azt is inkább eltoltam két héttel. Ha lesz belőle valami ale
2020. júl. 10. 12:59
 5/14 A kérdező kommentje:
na bocsi véletlenül elküldtem. Ha lesz belőle valami remélhetőleg már látszani fog.
2020. júl. 10. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
2 nap múlva tesztelj újra. Ha erősödik, az jó :)
2020. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2es köszönöm. Egyébként előben határozottabb a csík, mint képen. Első kisfiamnál menzesz elmaradása után volt ugyan ilyen, de az másfajta teszt volt
2020. júl. 10. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 nappal volt ilyen nemvárt előtt. 2 nap múlva teszteltem, utána már határozott lett. Drukkolok!
2020. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen volt az első tesztem. 2 napra rá leugrott róla a második csík, olyan erős volt. Jelenleg 12 hetes kismama vagyok. :)


Kívánom neked a legjobbakat! :)

2020. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos ugye nekem így kémiai lett, mihelyt tudtam mentem dokihoz, a mensi 3. napján. Elég kínos volt mivel meg uh-ozott 😔 ez múlt hónapba volt. Most ismét reménykedem, épp peteérés közepette vagyok 😊 de már biztos nem tesztelek nem várt előtt, mert lelkileg odavágott a múlt hónap.
2020. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!