Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42 hét vagy 9 hónap?

42 hét vagy 9 hónap?

Figyelt kérdés
Mennyi a valós ideje a várandósságnak? Nem szeretnék sem nyáron, sem karácsonykor, és lehetőleg húsvétkor sem szülni, viszont a tudatos tervezéshez szükségem lenne a pontos időre. Túlhordás, koraszülés esélye persze mindig fennáll, szóval ettől most tekintsünk el és csak az alap esetre vagyok kíváncsi.
2020. júl. 10. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Hehe, en kos babat nem szerettem volna tehat azt hiszem augusztusban kellett volna egyutt lennunk, de anyos mondta h nehogy azt gondoljuk mar h ez ilyen egyszeruen osszejon, igy majusban kezdtunk probalkozni, 2 het mulva pozitivat teszteltem, volt nagy sokk, 9honap mulva meg egy vizonto:) Nincs tudatos tervezes, megprobalhatod, de a nagy atlag azt mutatja h a babak akkor jonnek amikor nekik optimalis. Es legtobb esetben nem 40hetre szuletnek.
2020. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a nyarral? Es a husvettal? Ezt abszolút kíváncsiságból kerdem. Nem ertem. Ha a meleggel van baj, hat elmondom, hogy en telen szultem,es olyan brutal mod fuotteka korhazba, hogy konkretan omlott rolam a viz egesz heten még bent voltam
2020. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nyáron a meleg, igen, az ünnepekkel meg hogy olyankor az orvosok is szívesebben vannak szabadságon, illetve hogy a gyereknek lehessen külön szülinapot tartani, ne legyen összefolyható az ünneppel.
2020. júl. 12. 07:36
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

A husvet mozgo unnep. Nagylanyom akkor született, jó ha 10 évente arra esik újra, de soha nem vonjuk össze. A karácsonnyal sem tenném, ez csakis rajtatok múlik.

Két gyermekem pedig nyári, én újra azt céloznám meg, ha választhatnék. Az egyik születésénél olyan hideg volt, h bekapcsolták nekünka fűtést!Szóval én csak bíztatni tudlak, hogy ne határold be ennyire mereven.

2020. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!