Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napos késés. Van esély a...

6 napos késés. Van esély a terhességre ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Próbáltam vissza keresni a kérdések közül van-e amelyik talán igaz lenne rám.. de nem nagyon találtam ...

6 napja késik .. volt szurkáló érzésem de nem mindig naponta max 1x (máskor nem éreztem ilyet) .. 2 napja éreztem hogy megfog jönni de mégsem , krémes fehér de vizes folyásom van leginkább de nem olyan sok.Semmi mell fájdalom , mensi előtti alhas fájdalom max. De az is vagy van vagy nincs .. 3x teszteltem mind negatív , a mai reggeli tesztem 10es volt méghozzá és ígyis megatív.. ciklusom 31 napos sose késett még eddig max 1-2 nap .. 25. Körül volt az ovum ( naptárt használok telefonon és eddig nekem mindig bevált amikor írta a mensit ) 20án és 28án voltunk együtt a párommal. Szerintetek lehet baba ? Remélem minden fontos infot leírtam...



2020. júl. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
6 napos késésnél mutatná a teszt. Későbbi ovuból még lehetsz terhes, vagy csak egyszerűen késik. Az is lehet, hogy nem volt ovud és most a mensi is kimarad.
2020. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a mensid késik, esély mindig van rá, egy esetleges késői peteérést később mutat ki a teszt, mindenesetre nem túl biztató a negatív teszt sem, meg t sem, hogy -5 és +3 nappal a feltételezett ovuláció után voltatok együtt. Ha tényleg akkor volt, nem valószínű, hogy összejött...Azért szurkolok, sok sikert!
2020. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A telefonod sosem fogja tudni mi megy vegbe benned. Minden nonel elofordul kesobbi peteeres. Ebben semmi rossz nincs. Ezeregyfele dolog kivalthatja. Marpedig ha a teszted negativ, es meg sem jott, akkor vagy nem volt ovud, vagy kesobb volt. Utóbbi eshetosegnel akar baba is lehet. De meg lehet nem is volt. A legbiztosabb ovulacio kovetesere (amit hazilag vegezhetunk) a homerozes+ovuteszt+nyák figyelgetése.
2020. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 5 nap keses utan lett pozitiv a tesztem. A masodik nap mikor kesett full negativ volt a 10 es teszt aztan nem is remenykedtem vartam , hogy megjojjon es az 5 dik napon teszteltem ujra.
2020. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!