Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napos késés és negatív...

10 napos késés és negatív teszt mellett lehet terhességről beszélni? A többi lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok! a menszeszem már 10 napja késik,ma kezdtem vérezni,de ez közel sem a normális vérzés.két hónapja voltam cytológián,és vizsgálat közben kiderült,hogy méhszájseb vérzésem van.Most is erre gyanakszom...Viszont ha 10 nap után is negatív a teszt,nem tudom lehet-e baba....Tünet is van pár : a melleim meg vannak duzzadva,érzékenyek,fáradékony vagyok,émelyeg a gyomrom.

Volt valaki hasonló helyzetben? köszi a válaszokat .( nagyon szeretnénk kisbabát :) )



#terhesség #méhszájseb #negatív teszt #menstruáció 10 napos késése
2014. júl. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baba. Valami más, szerintem. Ha a tüneteid terhességtől lennének, a teszt is mutatná, mivel mindkettőt hormon okozza. SZerintem nem vagy terhes. Sajnálom!
2014. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tusom mi lehet,múlt hónapja voltam cytológián,az rendben van,azelőtt megnézte a cisztát,azt sem talált....Lehet újra doki lesz ebből.
2014. júl. 14. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyenkor a terhesség már szinte kizárt, mutatnia kellene a tesztnek, ha baba lenne. Kétszer volt ilyen velem, egyszer sem voltam terhes. Az egyik alkalom az esküvő előtt volt közvetlenül, akkor a stressz miatt késett 2 hetet, a másik alkalommal pedig nem volt ovulációm, ezért a menszim is kimaradt.
2014. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 beata kinga válasza:
Én most ugyan így jártam !! Szeptember 22-én volt utolsónak és 9 napot késett e hónapban ugyan ezé a jelek voltak nálam is de a doki semit nem talált gond nincs se seb se baba ma meg okober 29 van két napja halvány rózsaszín volt a bugyimon ma reggelre barnáztam fél órája vérzek de ez nem a rendes mensim nem tudom mi ez mi is 4 hónapja probálkozunk
2014. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!