Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napos késés, erős mellfájd...

4-5 napos késés, erős mellfájdalom egész nap. Néha kis hasgörcs, utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Tudom, teszt.Az is meglesz legkésőbb hétfőn.De arra lennék kíváncsi hogy ilyen tünetek mindenképp babára utalnak?Ritkán késik ennyit, és ennyire nem szokott fájni a mellem sem.A stressztől késhet ennyit?Sok rossz történ az utóbbi pár hétben, haláleset, betegség.Ez okozhat késést?
2014. dec. 27. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ilyenek is okozhatnak késést. Sajnos tényleg nem lehet ebből semmit megmondani! Ha az ember figyel a testére, minden eddig is jelenlévő tünet 6x erősebbnek tűnik. De amúgy lehet a tünetek alapján terhesség is, de pont ugyanúgy lehet menses előszele is. Bocs, de tényleg nem lehet erre mást mondani, majd a teszt eldönti.
2014. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, utalhat.
2014. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 4-5 napos késés nem szokott előfordulni, akkor elég terhességgyanús. Ha volt már ilyen, akkor simán belefér, hogy a stressz miatt van. Tehát okosabbat én sem tudok mondani. Drukkolok, hogy baba legyen! :)
2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 6 napos késéssel és ugyanezekkel a tünetekkel negativat teszteltem.

De remélem,neked az ellenkezője lesz.

2014. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ó, és megjött azóta?
2014. dec. 28. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon várom a holnapi tesztedet! Nagyon drukkolok! Kérlek, mindenképp írj, hogy mi lett az eredmény! És reméljük nem jön meg addig. Egyébként hogy vagy azóta? Még mindig változatlanok a tünetek?
2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok. Teszteltél már? Mi lett az eredmény? Írj, mert drukkolok!

2014. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, most délután, és pozitív lett:-)
2014. dec. 29. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
gratulálok.
2014. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Gratulálok!!! :D

2014. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!