Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt peteéré...

Szerintetek mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Hétfő: nagyon minimális vizes folyás, épp h nedvességet éreztem, bugyin pici fehér maszat (13.nap)

Kedd: szintén ugyanez(14.nap)

Szerda: semmi (15.nap)

Csütörtök: egész nap semmi, majd egyszer nagyobb mennyiségű fehéres folyás, ami után mosdóba kellett megtörölgetni magam (16.nap)

Csütörtök estétől: fehér, krémes, ragadós folyás


Hozzá tartozik, h kedden vettem be esemény utánit.



2020. júl. 14. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nincs ember, aki meg tudja mondani.
2020. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D ja oké. Azt hittem h folyás alapján meg lehet mondani :)
2020. júl. 14. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is egyéni, van akinek egyáltalán nincs, van akinek előtte folyik, van akinek utána...stb.
2020. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl 4-5 napon át van tojasfehérjés nyákom és az első nap, amikor ez fehérré és sűrűvé válik, akkor van ovum. De ez mindenkinél más.
2020. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huu értem, köszi. Akkor ezt így tényleg nehéz megmondani.
2020. júl. 14. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pluszban bevettél egy lórugásnyi hormont, ami aztán végképp összezavarhat mindent.
2020. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napok óta elolvasol minden hülyeséget, és kérdéseket írsz ki.. Igen lehetsz terhes sürgősségi fogamzásgátló mellett. Te megtettél mindent, hogy elkerüld, de csak 1 másfél hét múlva lesz válasz, és akkor is van lehetőséged választani. Nyugodj meg, és bízz a legjobban!
2020. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lebuktam... 😊
2020. júl. 14. 14:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha terhes vagyok, akkor mindenképp megtartom. Sajnos volt már egy vetélésem pár évvel ezelőtt, nem hiányzik még egy eü kaparás...
2020. júl. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!