Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hetes késés után csináltam...

1 hetes késés után csináltam tesztet, negatív volt. Korai volt a teszt és az orvos? Vagy már kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek...már nem tudom mire gondoljak!1 hetes késés után csináltam tesztet reggel és negatív lett,és még aznap elmentem dokihoz, hogy legalább a betegséget zája ki!Így is történt!Csak annyit mondott hogy nem vagyok beteg,semmi kóros elváltozás nincs....és ennyi....hogy terhes vagyok vagy nem erre nem válaszolt...annyit mondott az ünnepek után menjek el uh-ra,és kaptam beutalót!Mondtam neki néha szédülök,és görcsölgetek,és néha kicsit fájnak a melleim is és a csomók benne nagyobbak lettek....megvizsgált....de semmi kontkrétumot nem mondott!Csak az uh-ot!Most terhes lehetek attól még,vagy azt már most észrevette volna???A teszt egy hetes késés után nega és még az aznapi vizsgálaton se lettem okosabb!Vagy korai volt hogy dokihoz mentem?(1 hetes késés)A teszt már kimutatta volna....nem?

Köszönöm a választ!

Egy aggódó lány!


2007. dec. 15. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem terhes vagy. Hasonló tünetek mint nálam, bár nekem eléggé hamar kimutatta a teszt. Először csak 2 órával később.

20-as vagy 10-es érzékenységűt vásárolj és nézd meg hétfőn!

Nem értem a dokit, legalább annyit mondhatot volna hogy lehet baba. Mert azt mondták hogy a méh fala ilyenkor megvastagszik. Rá sem kérdeztél, hogy mi lehet?

Szerintem te már tudod a választ, hogy terhes vagy-e.

Szerintem te terhes vagy, és azért küldött uh-ra, mert úgy gondolja az orvos is.

Nyugalom!

2007. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy másik patikában egy új tesztet. Reggel ébredés után az első vizeletből csináld meg. Ennyi késés után abból már mindenképpen ki kell mutatnia a terhességet.
2007. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, baj biztos nincs. Ismételd meg a tesztet később és várj nyugodtan az ultrahangra, akármit mutat a teszt. Olvastam én már itt mástól, hogy a 7 hetes terhességét se látták. Élj egészségesen, és ha nem múlnak a tüneteid, szerintem biztos a baba! Drukkolok!
2007. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!