Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez szerintetek?

Mi lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Parommal babaprojectbe vagtunk,multhonapban egyutt voltunk,aztan nem jott meg de a tesztek is negativak lettek.

Ebben a honapban is probalkoztunk,voltunk ovu kornyeken egyutt azota 7nap eltelt,pontosan nem tudom hogynmikor volt ovum,tegnap sotet pirosas barnas verzes jelentkezett,hanyingerrel(ami nem szokott lenni),derekfajassal es sokkal jobban fel van puffedve a hasam mint szokott menzesznel,a mehem-petefeszkem gorcsol,szuro erzes nyilalt a vaginamba is.A nem vart nap 1,5 hettel kesobb kellett volna lennie,ilyen nem volt hogynkoran jojjon meg.

Tudom nem vagytok dokik,de osszezavarodtam.



2020. júl. 19. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jott meg elozo honapban, akkor hogyan lehetett most ovud?! Szerintem sehogy! Ez a verzes is inkabb hormongondra utal! Nézess egy 3-5 ciklusnapos es 21-23 ciklusnapos hormonpanelt, persze mikor tudod, hogy rendesen megjott!
2020. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha előző hónapban nem jött meg, akkor csupán ennyivel később jött meg, és mivel mensid nem volt vastagabb méhnyálkahártya miatt erősebb és fájósabb a mensi, hiszen az csak most vált le. Meg, ha nem jött meg előző hónapban, akkor honnan is tudod, hogy most mikorra nem várod? :D Ez nem úgy működik, hogy jaj nem jött meg aztán ismét egy hónap múlva úgymond a következő jön csak meg. Erős vérzés és erős mensi fájdalmak mellett pedig egyenesen kizárt a terhesség. Jó esetben így most ovu sem történt. Nem feltétlen van hormon gond, sokszor maga a tudat, hogy na most belevág az ember a gyerektémába, és egyből késik, nem jön meg terhes tünetek stb... minden előjön.


Egy a lényeg, ha a következő ciklus és esetleges mensi ismét furán későn, jönne meg, akkor érdemes orvoshoz fordulni, nem e hormongond az oka.


Ha nem akarod elhinni, hogy fájdalom és vér ellenére nem vagy terhes, akkor meg néma csendben csinálj meg egy tesztet.


Sok sikert a következő ciklusban, ne törj le most, még csak most álltatok neki, nehezebb ám teherbe esni, mint gondolná az ember :)

2020. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszat,mostmar szerintem is csak ez lesz az oka.

Nem hiszem hogy terhes lehetek,hiaba voltunk jo idoben egyutt.

Tudom hogy nehezebb a teherbeeses van mar egy lanyom es mellete is 3 honapig vereztem.

Minden honapban ugyan akkor jott meg hiaba eset ki regen is egy honap,nem volt elobb meg es kesobb sem.

Annyi hogy fajdalmasabb volt,igy nem ertettem.

2020. júl. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!