Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban van 2-3...

Ha minden hónapban van 2-3 napig tojásfehérjés nyák középidőben, akkor biztos, hogy van ovu is?

Figyelt kérdés
Vagy lehetséges, hogy minden honapban rendszeresen (27-29 nap) megjöjjön és legyen nyák is, mégsincs peteérés?

#peteérés #Tohásfehérjés
2020. júl. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak a hő tudja igazolni, illetve az uh, h volt-e ovuláció.
2020. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Koránt sem biztos. Volt minden hónapban nekem is, viszont ultrahangon látszott, hogy nincs peteérésem.
2020. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyák az mindig lehet, és van mikor nyák nincs is. Illetve ilyenkor belül okés, csak kifele már nem folyik így nem látjuk, pl én mikor terhes lettem abban a ciklusban nyákom sem volt, a 21. napi progim alacsony volt babához és a hőm is fura volt XD Nem is számítottam terhességre.


Még a hőgörbe sem fix, hogy igazolja az ovut... nálam uh-n derült ki, hogy aszép görbéim mellett egyáltalán nincs is peteérésem..


Ilyen szempontból a tesztet biztosabbnak találom, mert, ha nem sikerül az ovu akkor ciklus végig pozi közeliek az lh tesztek. legalábbis nálam így csinálja :)

2020. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!