Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most negatív vagy pozitív?

Ez most negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

Juli 12.en jött meg a vérzésem. Meg aznap reggel is együtt voltunk meg előtte is sokszor. Rendesen megvolt. Nem tudom miért ma csináltam egy tesztet. Belső megérzés vagy nem tudom. 12.ciklusnapon vagyok..Kicsit össze vagyok zavarodva. Első honapunk volt. Valamilyen szinten bennem van egy hatalmas tagadás is, hogy nekünk tuti sikerülnie kell hamar biztos nem hónapokat kell rá várnunk. Ma reggel csináltam egy tesztet. Negatív lett osszegyurtem betettem a zsebembe, és rá 5 percre mikor ki akartam dobni fényre fordítva ilyen lett. Nem értem.. Én látok rajta valamit de tuti én vagyok meg bolondulva mert már évek óta szeretnénk kisbabát csak most mertünk belevagni...


2020. júl. 23. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy piros csík van rajta, ami azt jelenti, hogy negatív. A zöld sáv meg azt jelenti, ne add fel a reményt!
2020. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok hcg teszt halványan reagál az lh csúcsra. Én is jártam így, most fogsz ovulálni szerintem.
2020. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szuper az sem rossz új hónap új esély. ☺️
2020. júl. 23. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ezzel a teszttel mi történt?

Tök negatív, de minek kellett így szétberhelni?

2020. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Osszegyurve betettem a zsebembe,azert lett ilyen
2020. júl. 23. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Én látom de így hogy szétszedted nemtudom ...
2020. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha júli. 12- én menstruáltál, akkor kb most van/volt peteérésed. Teljesen felesleges volt tesztelned most. Most legyetek együtt, élvezzétek egymást és majd ha késik màr egy-két napot, akkor tesztelj újra!
2020. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Huh, mintha megjárta volna a háborút a teszt XD


Egyébként igen lh-ra is tud reagálni a teszt, középidőben nincs is értelme hcg tesztet végezni. Legyetek ma együtt mindenképp az a biztos :)

2020. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb az lh csucsra reagal. Sok sikert!
2020. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most ki a nadragodat, aminek a zsebébe beletetted a hugyos tesztet.
2020. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!