Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most negatív vagy pozitív?

Ez most negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

Juli 12.en jött meg a vérzésem. Meg aznap reggel is együtt voltunk meg előtte is sokszor. Rendesen megvolt. Nem tudom miért ma csináltam egy tesztet. Belső megérzés vagy nem tudom. 12.ciklusnapon vagyok..Kicsit össze vagyok zavarodva. Első honapunk volt. Valamilyen szinten bennem van egy hatalmas tagadás is, hogy nekünk tuti sikerülnie kell hamar biztos nem hónapokat kell rá várnunk. Ma reggel csináltam egy tesztet. Negatív lett osszegyurtem betettem a zsebembe, és rá 5 percre mikor ki akartam dobni fényre fordítva ilyen lett. Nem értem.. Én látok rajta valamit de tuti én vagyok meg bolondulva mert már évek óta szeretnénk kisbabát csak most mertünk belevagni...


2020. júl. 23. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Zsebedbe? 🤦🏻‍♀️😲
2020. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%
Most le leszek pontozva de rá nagyítva van ott egy halvány rózsaszín csík
2020. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!