Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baba? Jó volt az...

Lehet ebből baba? Jó volt az időzítés? Még új próbálkozók vagyunk ezért nem tiszta minden.

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal szombat hajnalban, vasárnap erős tojásfehérje szerű folyásom volt, és majdnem leszakadt a derekam úgy fájt. Jó időben voltunk? Amúgy 16-a körül kellene megjönnie.
2018. jún. 4. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet.

De csak egy alkalommal próbálkoztatok?

2018. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak egy alkalommal, van hogy minden nap, de van hogy 2 naponta. Csak nem tudom, hogy ezek a tünetek peteéréskor vagy előtte vannak esetleg utána.
2018. jún. 4. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta-kétnaponta együtt vagytok, nyilván nem maradsz le a fogamzásképes időszakról.
2018. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira bonyolult, 2 menstruációd között van a peteérés, aminek könnyen lehet, hogy semmilyen jele nincsen, na akkor kellene szexelni.
2018. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet belőle baba! Nálam ezek a "tünetek" peteérés előtt vannak. Tehát, ha én írom ki ezt a kérdést, akkor nekem hétfőn vagy kedden lökődik ki a petesejtem. Mindenki másképp működik!
2018. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!