Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanság babával próbálkozók,...

Mostanság babával próbálkozók, (10. dpo-n vagyok) éreztek akármilyen tünetszerűt? Ciklusgörbe szerint lehet reményem?

Figyelt kérdés

Melléklem a ciklusgörbém:

[link]


Ehhez társul az, hogy tegnap szurka-kis görcsök után mától olyan izomláz-szerű, méhnehézséget érzek...

Van, aki mostanság "nemvárja?" Szombaton tervezek tesztelni, jobb lenne sorstársakkal várakozni :)


2017. szept. 4. 15:12
1 2 3
 1/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom, második próbálkozós hónapunk. Ma már éreztem kus szurkálást és mell érzékenységet, de ezek lehetnek a mensi tünetei is. Az az egy furcsa hogy bőséges a hüvelyváladékom, több mint ilyenkor szokott. Kíváncsi leszek, nagyon örülnénk ha sikerülne. :) neked is sok sikert!!!
2017. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Viszont drukkolok ;)
2017. szept. 4. 18:46
 3/25 anonim ***** válasza:

Cukicsillag2017!

"R" vagyok. Azt hiszem a múlt hónapban is együtt nem vártuk.

Vasárnapra nem várom.

De azon kívül, hogy nekem is bő-krémes folyásom van, semmit nem érzek. Illetve tegnap nagyon szurkált a hasam alja, de ki tudja miért? :)

Jobb együtt várakozni, szerintem is.

2017. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
:) Hát reméljük most majd sikerrel járunk mindannyian :) A tüneteink akkor ugyan azok, amúgy ezen kívül semmi különöset nem vettem észre, csak ezt a folyás dolgot, meg hát annyi hogy reggel nehezen kászálódok ki az ágyból, de ezt inkább ennek az őszies "nemszeretem" időnek tudom be. Mikor terveztél tesztelni? Én megvárom vele a vasárnapot, férjem mindig "megérzi" ha meg fog jönni, szokott is szólni, mert akkor "más" az illatom elvileg... szóval ha nem nyilatkozik szombaton a témával kapcsolatban akkor jók az esélyek :) Nagyon örülnénk :) Nektek hányadik próbálkozós hónap?
2017. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a harmadik hónap! Nektek?

Múlt hónapban nagyon sokat késett, 9 napot, két tesztet is előttem.

Ezért most türelmes leszek (mondom ezt most), és várok. Legalább egy hetet, hogy késsen.

Én most annyira nem görcsöltem rá, Te hogy vagy ezzel?

2017. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nálunk kihagyás után (régebben volt egy korai vetélés) ez megint az első aktív hónap, de nagyon reménykedem hogy most már pozitív események jönnek... Most éjjel alig tudtam aludni a ciciktől, úgy érzem őket, alig várom a szombatot.
2017. szept. 5. 13:23
 7/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
A második hónap ez nekünk, de az előzőt még nem volt görcsös, július 19.-óta próbálkozunk, akkor jött a gondolat, hogy nem akarunk tovább várni. :) Azóta viszont annyira elképzeltük magunkat már a családszerepben, hogy nagyon szeretnénk. Mellesleg amíg védekeztünk és nem akartunk babát, nem is gondoltam volna volna hogy ilyen nehéz küldetés ez... érdekes. Szurkolok neked (is) kérdező! Nagyon jók a tüneteid, vagyis jóra mutatnak. :)
2017. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Mondjuk még most se görcsös, inkább izgalmas, de azért nagyon szeretnénk :)
2017. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 cukicsillag2017 ***** válasza:
Hogy vagytok ma? Milyen a közérzetetek? :)
2017. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Még mindig a méh-nehézség és a cicifájás, ma szédültem néha, olyan hullámokban jött rám a szédülés...
2017. szept. 6. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!