Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal az ovum után vagyok,e...

8 nappal az ovum után vagyok,erzem,hogy szurkál a hasam alja.ezt belehet képzelni mert annyira figyelem?

Figyelt kérdés
Lehet kvázi ilyen tünetet generálni?tényleges fájdalmat?
2020. júl. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, úgyhogy jobb ha nem figyelsz ezekre, mert belehulyulsz pár hónap alatt.
2020. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan olyan érzésem van, mintha valakinek a keze rajta lenne a hasamon. Nem fàj, nem kellemetlen csak érzem.

És ez a ma reggeli tesztem!

8 dpo

[link]

2020. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2es!

Gratulálok!

25ös teszt?biztos 8 nappal ovu után?

Én nem merek tesztelni...

2020. júl. 26. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jópár hónap után szinte bármilyen tünetet be tudtam képzelni. Még váltogattam is őket, így minden menstruáció előtt más volt, volt ez a szurkálás, volt a mellfájdalom, volt hogy még hiztisebb voltam mint amúgy, a fáradság, meg a hányinger is.
2020. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően ovu után a szúrka normális a tüszőrepedés után ottmaradt folyadék feszíthet. Ez mensivel távozik vagy terhesség esetén marad. Jelentősége nincs, hol érzi hol nem az ember.
2020. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 25 os volt a tesztem hanem 10es
2020. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!