Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk mostmár babát, de...

Szeretnénk mostmár babát, de vannak félelmeim! Párom mielőtt megismert drogozott ennek már 4éve mivel ien sok idő eltelt ez befolyásolhatja a baba egészségét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy mit…
2015. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi szakember vagyok, menjetek el egy genetikai szaktanácsadásra, ha bizonytalan vagy. A drogozásba sok minden belefér, nem mindegy, hogy évekig heroinnal lőtte magát, vagy kokaint szippantott, vagy buliban elszívott egy füves cigit. A hatóanyag elvileg több év mire kiürül a szervezetből, ha keménydrogozott. A marihuana hamarabb eliminálódik(eltávozik a szervezetből) pár nap. De van kumuláció=felhalmozódás is, bocs hogy latin szavakkal traktállak, de így érted meg :-) A legfontosabb a fogantatás előtt egy alapos spermavizsgálat, genetikai tanácsadással egybekötve! Sajnos ha rávehető, ha nem anyagot kellene adnia kis üvegcsészébe, a férfiak ezt nem nagyon szeretik. Viszont nem akarlak megijeszteni de én elküldenélek mindkettőtöket hiv-, hepatitis a,b,c- szifilisz (vérbaj) vizsgálatra is. Ha minden oké ebből következik, hogy a baba is egészséges lesz, de ez attól függ, hogy a spermája mennyire károsodott, ezt csak a spermavizsgálat és a genetika fogja udni Neked 100%-ra megmondani. ( Ezek fizetős vizsgálatok kb. 50.000 ft bennfentesként írom :-) )Sok sikert!
2015. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sped meg füvezet!

Komolyabb keményet szerencsére nem használt!

Így is ajánlatos a vizsgálat,vagy ezek valószínűleg kitisztultak?

2015. febr. 14. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha én a Te helyedben lennék, elmennék a vizsgálatokra, márcsak a magam megnyugtatása miatt is. Szerencsére tényleg nem keménydrogot használt, 4 év alatt ez szerintem kiürült, de mint minden drog sajnos a spermaképzésre káros hatással lehet hosszabbtávon is. Gondolj csak a "sima" dohányosokra, nekik a spermaszerkezetük teljesen más, mint a nem dohányzó férfiaké. Az a baj, hogy a drogban levő anyagok hosszabbtávú mellékhatása a spermiumok alaki deformitása. Ami nem jelenti azt, hogy nem sikerül teherbeesned, de én genetikára tuti elmennék! Meg előtte spermavizsgálatra, ott meg tudják mondani minden rendben van-e. Bár nem hinném, hogy gond lenne, ha "csak" speedezett. Az inkább az idegsejteket támadja meg, pár el is pusztult a párodnak :-( 2-es voltam :-)
2015. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj nem lesz ne aggodj!

Meg ha 1 honappal hagyta abba elotte akkor sem lesz baja a futol!

Nincs mitol tartanod!

Mielobbi babasodast!

2015. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!